svētdiena, 2016. gada 21. augusts

Lavandas lauki ar Attirance

Vasara teica, ka atgriezīsies... un atgriezās, taču tās lietainās un aukstās dienas arī ir jaukas, jo var sildīties ar svecēm un lavandas putu vannu. Kopš es silti iemīļoju to aromātu (mana mīlestība sākās ar Serge Lutens Gris Clair aromātu un Kiehl's vannas putām), es ar prieku mēģinu ari citus produktus, kuru nosaukumā skan šis lepnais vārds "lavanda" un kaltēju arī kaltēju ziedus. 

Šoriez lavandas trio ir vannas putas, ķermeņa masāšas eļļa un svece ar lavandas aromātu no Attirance - komplekts sevis lutināšanai.

Vannas putas bija tik labas, ka fotosesiju  piedzīvoja pustukša pudelīte, bet varu apliecināt, ka smaržoja ļoti, ļoti patīkami. Mazliet rūgtena lavanada un kuplas stingras putas.

Masāžas eļļa, kas sastāv no dabīgām bāzes eļļām un lavandas ēteriskām eļļām ir pudelītē ar ērtu un labi funkcionējošu dozatoru (ak, jā, jā, jā, tie, kas lietojuši Dzintaru, tagad mani saprot). Masāžas eļļa nav pārāk trekna, nav arī pārlieku viegla - viss kā "dakters parakstīja", smarža ir tāda pati, mazliet rūgtena. Masāžas eļļa pēc putu vannas, kas tomēr mazliet sausina ādu - ideāli.

Svece. Vai tur komentāri ir nepieciešami? Jau atzinos mīlestībā! Esmu gatava izpirkt visas!


Lai brīnišķīga svētdiena!
Priecāšos, ja padalīsieties ar saviem lavandas mīluļiem komentāros.5 komentāri:

 1. es noteikti neesmu liels lavandas aromāta fans, bet vīrs man ir, tāpēc mājās izmantoju Lillas Lavender ziedūdeni kā mājas aromatizētāju, var arī uzpūst uz drēbēm pirms gludināšanas.

  AtbildētDzēst
 2. Man ļoti patīk attirances lavandas eļļa, pati to šobrīt lietoju un kaifoju ;) sveces man ir ļoti senas favorītes ;)

  AtbildētDzēst
 3. Sveiki,
  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
  Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 4. Lavandu lieku pie drēbēm un gultas veļas- saldākam miegam!

  AtbildētDzēst
 5. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com

  AtbildētDzēst