pirmdiena, 2016. gada 18. jūlijs

Christian Dior J'adore Lumiere EDT

Christian Dior J'adore Lumiere ir Fransuā Demašī (François Demachy) veidotais  J'adore aromāta flankeris, kas radīts, saglabājot 1999.g. gada J'adore smaržu buķeti, taču padarot to starojošāku, dzirktošāku, manuprāt, rotaļīgāku, tikpat sievišķīgu, bet reizē arī ļoti atturīgu. J'adore Lumiere - skanīgie baltie ziedi, kas var būt gan ļoti maigi, gan arī asi un dzēlīgi. Magnolijas un nerolī, bet es ļoti iztekti jūtu arī jasmīnu, kura gan Lumiere piramīdā nav. Dzestrais sarkanais apelsīns un citrons augšējās notīs, vaniļa un sandālkoks aromāta bāzē - lietišķs un pavedinošs reizē.

Ja esat J'adore fanu pulkā - nelaidiet garām. Ja ziedi ir jūsu ikdienas pavadoņi - nelaidiet garām. Smaržojiet un sajūtiet... J'adore...

Kādi ir Jūsu iemīļotākie aromāti vasarai?

3 komentāri:

 1. Šo noteikti iešu smaržot :D
  Man topā šogad Hermes Eau de Rhubarbe Écarlate- esmu pamanījusi, ka mani pavelk konkrētā brīža "populārās" smaržās. Tas, cik noprotu, necik neliecina par labu gaumi... :/ :D

  Miss?

  AtbildētDzēst
 2. Cik brīnišķīgs apraksts ! Man vienmēr patīk lasīt Tavus rakstus. Man pašlaik ir divi mīļākie vasaras aromāti - jau otro vasaru Kim Kardashian Pure Honey -ļoti atgādina medu, puķes un vasaru.Pirms dažām nedēļām Itālijā iepirkos KIKO veikalā. Tur pamanīju arī divu veidu smaržas un nopirku Sahara Sun. Arī saldas, austrumnieciskas, bet nav smagas- vasarai piemērotas.

  AtbildētDzēst
 3. Sveiki,
  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
  Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst