svētdiena, 2016. gada 19. jūnijs

Attirance aromāti mājām

Vasara noteikti nav laiks, kad atteikties no svecēm un mājas aromātiem, jo, lai gan tad, kad laiks priecē un mājās sēdēt galīgi negribas, vienmēr gadās arī kāds lēnāks vakars vai lietaina diena,  kad smaržīgās lietas ir tieši vietā un turpina uzburt siltu un vasarīgu noskaņojumu. 

Manā redzeslokā šoreiz ir divi produkti vasaras brīvdienu atmosfēras radīšanai no Attirance: aromāts telpām un klasiska smaržīgā sojas svece.Man ļoti neierastais telpas smaržu formāts tomēr izrādījās visnotaļ ērts mājās ar drīz divgadnieci, vienkārši izsmidzinu telpā, - un to nevar apgāzt un izliet, ar to nevar apdedzināties, apēst vai izdzert (jā, tā arī gadās), izurķēt un veikt kādus citus eksistenciālus eksperimentus, es neķeru šausmās kājas rokās un neskrienu pārbaudīt - vai tik šis divu minūšu klusums nav tādēļ, ka kāda jau ir aizdedzinājusi aizkarus... Turklats skaists un gaumīgs flakona noformējums neliek to slēpt kādā tālākā plauktā un kautrēties par tā esamību, gluži pretēji, blakus grāmatām un rokdarbiem uz mana galda tas izskatās iederīgi.

"Verviene Extraordianire" - citrons un verbena ir īsts vasaras aromāts - spirgts, dzidrs, saule un limoncello. Raisa smaidu un rada enerģijas piepūdumu vēlos vakaros vai agros rītos.


Lieliska dāvana sveču mīļiem ir svece - dabīgais sojas vasks, kas nerada kaitīgus savienojumus degot, aromātu dažādība un dizains - gandrīz centimetru biezs stikls zelta krāsā, nostrādāts tik perfekti, ka arī pēc tam, kad svece ir nodedzināta, tas būs skaists interjēra priekšmets (mājaslapā svece neizskatās TIK feini kā ir patiesībā, esmu ļoti, ļoti patīkami pārsteigta)!  Sveces smarža parādās tieši to dedzinot - koša, piesātināta, izteiksmīga un pietiekoša arī lielām platībām.

Mans vasaras aromāts ir "Foret Vierge" - neskartais mežs - vētras izpurināts, šalcošs, ar lietus lāsēm, kas slēpjas kuplajās lapotnēs.

Ja kāds vēl šaubās, ko dāvināt man dzimšanas dienā (un lasa šo rakstu), es neatteikšos arī no citiem aromātiem, jā! :)


7 komentāri:

 1. Man patīk Aatirance sveces. :) šodien iegrābu Next parfimētās sveces (Instagram var apskatīties), redzēs, kā smaržos.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com   Dzēst
 2. Sasmējos par tiem aizkariem. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ha, es arī :D Bet ļoti jauks un mīlīgs raksts :)

   Dzēst
 3. Jau sen pērku viņu sveces, arī kad tās bija vecajā iepakojumā, kurš bija mazliet plānākā stikla trauciņa, ļoti patik aromāti, esmu izmēginājusi gandriz visus :)

  AtbildētDzēst
 4. Sveiki,
  Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums.
  Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst