otrdiena, 2016. gada 31. maijs

Rokdarbi: Serenity

Pavasaris, nu jau vasara, ir ļoti skaists laiks, un lai arī tajā ir viss, gan gaismas, gan krāsas, lai taptu bildes aar maniem šī brīža mīļākiem kosmētikas produktiem un košiem tēliem, šobrīd to galīgi negribas, ceru ne uz ilgu laiku, jo jaunumu maisi tiešām ir lieli, tāpēc dalos ar to, kas šobrīd sirdij tuvāks: rokdarbiem. 
Šobrīd mans mīļākais aproču komplekts. Uz zīda mežģīnes izšūts motīvs un  vienkārša tamborēta pērlīšu virtene.Velku kopā ar pavasara kolekcijas Lancome Bleu Ciel Parisien nagu laku. Uzreiz uzlabo garastāvokli.

P.S. Ar radošiem procesiem parasti dalos savā Instagram kontā @velvet_mimosa, priecāšos, ja sekosiet.


10 comments:

 1. Ak, aproču komplekts! Man Instagram likās, ka tā ir dubultā kaklarota, kur viens līmenis ir vienkāršs pērlīšu virtenes aplis un virs viņas bagātīga otrā kārta :D Fanatzētāja es. Ļoti skaisti! Toņi arī burvīgi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es ilgi domāju, ko izveidot, sanāca tomēr aproces, bet ja apniks viegli pārveidošu. :)
   Paldies, man ir ļoti patīkami!

   Dzēst
  2. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com   Dzēst
 2. Tev izdodas lieliski! Ļoti, ļoti skaisti! :)

  AtbildētDzēst
 3. Cik skaistas krāsas! Gribu sev tādu :))

  AtbildētDzēst