piektdiena, 2016. gada 1. aprīlis

Marts: kopsavilkums

Labdien, 1. aprīlis klāt un tas nav nekāds joks. Mas mēneša kopsavilkums arī šeit pat. Marts ir bijis jaunumiem un radošām aktivitātēm bagāts mēnesis, jāsaka, ka pat nemanīju kā tas paskrējis.Marta galvenais notikums - radošās meistarklases, šobrīd man ir pilna galva dažādu ideju par rotām un citiem nieciņiem. Mājās man apkārt pērles, mežģīnes un zīds, domāju, kā to visu organizēt, neaizmirst un nepazaudēt (tas man vienmēr izdodas vislabāk). Adu biezu kardiganu sinepju krāsā, sen neesmu turējusi rokās tik resnas adatas, jāsaka, ka tas ir krietni sarežģītāk nekā adīt kaut ko plānu un smalku.

Daudz jaunumu no kosmētikas pasaules, sākot no Garnier, beidzot ar Dior,  jauni aromāti, daudz kopšanas līdzekļu matiem, Lancome Juicy Shaker, Dior Addict Gloss un Clinique Rouge Pop. Marta sākumā mans galds izskatījās šādi, patīkami atcerēties šo radošo haosu.


Īpaši pieminēšanas vērti ir Ellemmell Sweets makarons un, kas to būtu domājis, Avon Premiere Luxe Oud aromāts, ko zinātāji salīdzina ar pašiem augstākiem nišas plauktiem. Interesanti, domas vēl neesmu noformulējusi, bet šis demokrātiskais ūds noteikti ir atradis vietu manā plauktā. 

Ar izlietotiem produktiem garlaicīgi-bēdīgi, tur nav ko rādīt vai stāstīt. Džentelmeņa komplekts ar dušas želeju, dezodorantu un sausiem šampūniem, kas pūš balto pulveri labāko joku video stilā, pāris sažuvušanas nagulakas, Dove (ķermeņa balzāms), Joik (skrubis) un L'Occitane (sejas eļļa kosmētikas noņemšanai) līdzekļi gan man patika.

Šodienas notikums gan, bet man ir tapis pirmais video speciāli Lancome Juicy Shaker konkursam, filmējot, filmējot un pārfilmējot līdz baltām pelītēm, es jau sev mazliet pat sāku tajā patikt, bet nevērtējiet pārāk bargi, lieliski apzinos savu tizlības pakāpi. Links ir šeit: Lancome Juicy Shaker lūdzu, balsojiet. 

Ceru, ka Jūsu marts arī ir bijis tikpat košs un rosīgs. Lai aprīlis ir vēl krāsaināks! 


6 komentāri:

 1. Oo, video, tas ir forši! :)

  Būs man laikam arī jādodas pēc tāda šeikera, varbūt pat zilā. :D

  AtbildētDzēst
 2. Video super, Tev vajadzētu veidot biežāk! :) savus tukšos ķobjus atrādīju, jaunumi tikai daži - Catrice konsīleris, vecā labā Maybelline tuša, Douglas paciņa un gan jau kaut kas, ko esmu sen jau aizmirsusi... Aaa, Shiseido tonālā krēma ota Āzijas variantā. :)

  AtbildētDzēst
 3. Vienmēr ir interesanti ieraudzīt kādu video ;) Bija labi priekš pirmā video ;) nezinu kāpēc, bet biju iedomājusies, ka Tev ir zemāks balss tembrs :)
  p.s smukas briles & koptēls

  AtbildētDzēst
 4. ļoti patīk video - tik pozitīvs!:) man arī ir tieši tāds pats tonis, arī par viņu rakstīju:)))

  AtbildētDzēst
 5. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com  AtbildētDzēst