svētdiena, 2016. gada 17. aprīlis

Chanel Rouge Coco Stylo: #212 (Recit)

Sveikas, siltās dienas! Kārtējo reizi nesanāca atjaunot blogu biežāk - pirmās patiešām siltās dienas un saules stari - pārsvarā pavadu laiku ārā ar bērnu, kas ir aptuveni sešas stundas cepot smilšu kūciņas un skrienot pakaļ, atkal rakstīt nesanāk, jo ir jākoriģē arī savs darba grafiks, toties šāds āra režīms noteikti ir darījis labu manai pašsajūtai un izskatam, kā nu nē - svaigs pavasara gaiss (un Mildronāts)!

Tomēr par kosmētiskiem jaunumiem es cenšos neaizmirst, lūk viens, kas iekaroja manu sirdi - Chanel Rouge Coco Stylo: #212 (Recit).
 

Chanel Rouge Coco Stylo: #212 (Recit) ir jauns lūpu produkts, kas ir barojošs kā balzāms, košs kā lūpukrāsa un glancēts kā lūpu spīdums. Tā sirdī ir inovatīva formula ar ābolu sēklu ekstraktu, žožobas un kokosriekstu eļļām, zīda pulveri un bišu vasku, lai apvienotu skaistā tēla radīšanu ar brīnišķīgām kopjošām īpašībām.
Šāda tipa produkts gan nav nekāds jaunums, jo mēs taču vēl atceramies brīnišķīgo Dior Serum de Rouge (Atsauksme) - tāds pats koncepts: spīdums, tonis, kopjošās īpašības, pat iepakojumi ir līdzīgi. Lai gan Chanel pieet lietai vēl radošāk (2g pa 38Eur taču ir jāmāk pārdot, ne?), nosaucot to par spalvu ar kuru mēs varam rakstīt savas dzīves stāstu.

Arī visu toņu nosaukumi ir saistīti ar rakstīšanas mākslu: Conte, Article, Histoire, Roman, Recit, Message, Letter, Script...

Mans izvēlētais ir vistumšākais tonis šajā paletē - Recit (#212). Krēmīgs un krējumains plūmju - ogu tonis.

Uz lūpām izskatās tieši tāpat kā iepakojumā, uzklājot tas ir košs, spīdīgs un ļoti patīkams, nu ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, lai gan ir dāmas, kas teica, ka gar lūpu kontūru tas nav uzdevumu augstumos.

Šāda košā un piesātinātā veidā Coco Style paliek aptuveni stundu, tad lēnām sāk iesūkties lūpās, atstājot brīnišķīgu komforta pilnu sajūtu un vieglu nokrāsu, un te ir jāatzīst, ka tomēr kaut kas aiz lūpu kontūrām ir nonācis, jo lūpas tiešām ir pilnīgākas, bet pieklājības robežās, knapi jaušami.

No uzklāšanas brīža līdz četrām stundām valkāšanas (no augšas uz leju, no kreisās uz labo pusi).

Koptēlā man ļoti patīk, spilgta, bet ne kliedzoša lūpukrāsa.Vēl vairāk man patīk, kad balzāms ir iesūcies lūpās, ļoti dabīgs efekts.


Secinājums: lieliski, bet ar cenu ir sanācis liels pārspīlējums, manuprāt! Taču tik un tā gribu vēl vienu toni.

15 comments:

 1. Atbildes
  1. Tā ir, bet kosmetistā teica, ka ļoti plūst no kontūras, bāc, es tagad arī to redzu! :D

   Dzēst
  2. Ja, zinot šo vēl vairāk liekas, ka cena ir pārspīlēta. Gribu, ļoti, bet nepirkšu.

   Dzēst
  3. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com   Dzēst
 2. Skaisti, tikai brilles vajadzètu nomainìt (izmest).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pa cik Velvet Mimosa ir Vasaras tips, tik drastiska krāsa kā melnais viņai nepiestāv. Velvet, palasi par Soft Summer season/color analysis un viss taps skaidrs. Piemēram, lūpu krāsa ir īstā! Brillēm pašām nav ne vainas, skaistas. Tikai krāsa nepiestāv. :P

   Dzēst
  2. Krāsu teorijas ir dažādas, arī tādas, kas nonāk pretrunā viena ar otru, tāpat kā šī gadalaiku teorija pieļaj daudzas atkāpes (šoreiz atsaucos uz Bogomolov Image School)arī manas brilles uz sejas noteikti ir solo un es palieku aiz tām. Bet paldies par tik izvērstu komentāru. :)

   Dzēst
  3. Kas vainas brillēm? Man ļoti patīk!

   Dzēst
 3. Man gan patīk gan brilles, gan kaklarota :) Pēc apraksta lūpu krāsa atgādina YSL Rouge Volupte Shine, bet YSL ir lētāka un uzskatās foršāka :)

  AtbildētDzēst
 4. Velvet, Tev ideāli piestāv brilles un uzreiz tēls ir daudz fifīgāks un graciozāks. :) Par lūpu krāsu, varu tikai pievienoties, ka lai arī kāda būtu, izskatās superīgi! ;)

  AtbildētDzēst