sestdiena, 2016. gada 5. marts

Lancome Lip Lover: #406 Aube de Printemps

Meitenīgā un rotaļīgā Lancome pavasara kolekcijā iznāca arī trīs Lip Lover lūpu spīdumi, kas katra papildina atbilstošā toņa Rouge in Love lūpukrāsu, padarot lūpas koptākas un pilnīgākas. Protams, gan vienu, gan arī otru var lietot atsevišķi. Mēs ar meitu lietojam #406 Aube de Printemps.


Kā jau minēju, lūpu spīdums ļoti ātri atrada savu jauno mazo īpašnieci, un tā kā esmu absolūti pārliecināta par Lancome kosmētikas drošību un arī teicamām kopjošām īpašībām, šoreiz es piekāpos mazās sievietītes priekšā. 


Aube de Printems ir viegls neitrāls rozā tonis, pienains ar mikroskopisku šimmeri, kas vizuāli piešķir lūpām lielāku apjomu, bet nav nerz atsevišķi redzams, nedz sajūtams. 


Lietojot lūpu spīdumu solo, tas padara lūpas pilnīgākas, taču gaišākas, līdzīgi kā ar Dior Lip Maximizer, bet bez atvēsinoša un kņudinoša efekta. Savukārt man visvairāk patīk likt Lip Lover pēc tam, kad kāda no košajām lūpukrāsām ir jau pazudusi no lūpām, atstājot savu toni, tad rodas interesantais efekts - it kā koša, bet tajā pašā brīdī pieklusināta krāsa.


Tehniskie raksturojumi: mazliet lipīgs, ne tik ļoti kā Chanel Glossimer, bet ne tik maz kā Addict Gloss. Baltajā strīpiņā uz lūpām nesaiet, lūpu rieviņās praktiski nesatek, to var redzēt vien makro foto.
Sponžs ir ērts, pielāgots lūpu formai.
Paša spīduma attaisīšanas mehānisms ne tāds kā visiem - ar podziņu. Mīļi.

Koptēlā:

Visa izmantotā kosmētika:

Lancome acu ēnu paleti atrādīšu nedaudz vēlāk, skaisti ikdienas toņi, kļuvuši par favorītiem, lai gan arī šajā bildē ir vieni vien mīluļi, kuri katris ir pelnījuši atsauksmi, un man šķiet, ir sāk atdzimt iedvesma, ko arī Jums no sirds vēlu.

6 komentāri: