sestdiena, 2016. gada 5. marts

Lancome Lip Lover: #406 Aube de Printemps

Meitenīgā un rotaļīgā Lancome pavasara kolekcijā iznāca arī trīs Lip Lover lūpu spīdumi, kas katra papildina atbilstošā toņa Rouge in Love lūpukrāsu, padarot lūpas koptākas un pilnīgākas. Protams, gan vienu, gan arī otru var lietot atsevišķi. Mēs ar meitu lietojam #406 Aube de Printemps.


Kā jau minēju, lūpu spīdums ļoti ātri atrada savu jauno mazo īpašnieci, un tā kā esmu absolūti pārliecināta par Lancome kosmētikas drošību un arī teicamām kopjošām īpašībām, šoreiz es piekāpos mazās sievietītes priekšā. 


Aube de Printems ir viegls neitrāls rozā tonis, pienains ar mikroskopisku šimmeri, kas vizuāli piešķir lūpām lielāku apjomu, bet nav nerz atsevišķi redzams, nedz sajūtams. 


Lietojot lūpu spīdumu solo, tas padara lūpas pilnīgākas, taču gaišākas, līdzīgi kā ar Dior Lip Maximizer, bet bez atvēsinoša un kņudinoša efekta. Savukārt man visvairāk patīk likt Lip Lover pēc tam, kad kāda no košajām lūpukrāsām ir jau pazudusi no lūpām, atstājot savu toni, tad rodas interesantais efekts - it kā koša, bet tajā pašā brīdī pieklusināta krāsa.


Tehniskie raksturojumi: mazliet lipīgs, ne tik ļoti kā Chanel Glossimer, bet ne tik maz kā Addict Gloss. Baltajā strīpiņā uz lūpām nesaiet, lūpu rieviņās praktiski nesatek, to var redzēt vien makro foto.
Sponžs ir ērts, pielāgots lūpu formai.
Paša spīduma attaisīšanas mehānisms ne tāds kā visiem - ar podziņu. Mīļi.

Koptēlā:

Visa izmantotā kosmētika:

Lancome acu ēnu paleti atrādīšu nedaudz vēlāk, skaisti ikdienas toņi, kļuvuši par favorītiem, lai gan arī šajā bildē ir vieni vien mīluļi, kuri katris ir pelnījuši atsauksmi, un man šķiet, ir sāk atdzimt iedvesma, ko arī Jums no sirds vēlu.

7 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com   Dzēst
 2. Tiešām burvīgs koptēls! Un tie hameleoni tik piemīlīgi! ;)

  AtbildētDzēst
 3. cik smuks un maigs tonis:) ļoti patīk tādi bubble gum rozā lūpu spīdumiņi:))

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti glīts spīdums un blūzīte arī (vai kleita) :)

  AtbildētDzēst
 5. Ideāls lūpu spīdums pavasarim :)

  AtbildētDzēst