sestdiena, 2016. gada 6. februāris

TBS: Elderflower Eye Cooling Gel

Tās, kas lasa mani regulāri zina, ka līdzekļi ādai ap acīm - mans punktiņš, regulāri lietoju, ļoti daudz mēģinu, paplašinu savu favorītu loku. Šodein atsauksme par The Body Shop plūškoka atsvaidzinošo želeju ādai ap acīm, kas mazina pietūkumu un nomierina ādu ap acīm.


Plūškoka ogas ir spēcīgs antioksidants, veicina gremošanu un lieliski izvada no ķermeņa lieko šķidrumu, tā ekstraktu bieži pievieno ķermeņa drenāžas līdzekļos, tātad uz ādas ap acīm, kas ir plānāka un jūtīgāka nekā uz līdzsvara punkta, tam būtu jāidarnojas tikpat efeltīvi.

Līdzekli ir ieteicams turēt ledusskapī un lietot pēc nepieciešamības - smags rīts vai vēls vakars, aukstā želeja uzreiz sniedz mundrumu, mazliet arī mazina tūsku, taču pret to ir labāk cīnīties neuzņemot lieku šķidrumu vakaros un nepārspīlējot ar sāls lietošanu uzturā.


Gēls ir pilnīgi caurspīdīgs, bez smaržas (un garšas, tā teikt). Lieliski der arī jutīgas ādas īpašniecēm. Mitrina, jāsaka, krietni viduvēji, bet šis arī nav līdzekļa primārais uzdevums. Pamosties un atžirgt, lūk, ar ko tas tiek galā.

Lietošanas padoms: uzklāj želeju uz ādas pa acīm vienlaicīgi ar mitrinošo sejas masku. Pēc desmit minutēm visu noslauki, āda būs pateicīga, acis staros.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru