sestdiena, 2016. gada 6. februāris

TBS: Elderflower Eye Cooling Gel

Tās, kas lasa mani regulāri zina, ka līdzekļi ādai ap acīm - mans punktiņš, regulāri lietoju, ļoti daudz mēģinu, paplašinu savu favorītu loku. Šodein atsauksme par The Body Shop plūškoka atsvaidzinošo želeju ādai ap acīm, kas mazina pietūkumu un nomierina ādu ap acīm.


Plūškoka ogas ir spēcīgs antioksidants, veicina gremošanu un lieliski izvada no ķermeņa lieko šķidrumu, tā ekstraktu bieži pievieno ķermeņa drenāžas līdzekļos, tātad uz ādas ap acīm, kas ir plānāka un jūtīgāka nekā uz līdzsvara punkta, tam būtu jāidarnojas tikpat efeltīvi.

Līdzekli ir ieteicams turēt ledusskapī un lietot pēc nepieciešamības - smags rīts vai vēls vakars, aukstā želeja uzreiz sniedz mundrumu, mazliet arī mazina tūsku, taču pret to ir labāk cīnīties neuzņemot lieku šķidrumu vakaros un nepārspīlējot ar sāls lietošanu uzturā.


Gēls ir pilnīgi caurspīdīgs, bez smaržas (un garšas, tā teikt). Lieliski der arī jutīgas ādas īpašniecēm. Mitrina, jāsaka, krietni viduvēji, bet šis arī nav līdzekļa primārais uzdevums. Pamosties un atžirgt, lūk, ar ko tas tiek galā.

Lietošanas padoms: uzklāj želeju uz ādas pa acīm vienlaicīgi ar mitrinošo sejas masku. Pēc desmit minutēm visu noslauki, āda būs pateicīga, acis staros.


1 komentārs:

 1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


  AtbildētDzēst