svētdiena, 2016. gada 7. februāris

From Paris with Love Spring 2016: nagu laka

Nedēļas nogalē Lancome prezentēja savu 2016.g. pavasara dekoratīvās kosmētikas kolekciju - mīlīgu, meitenīgu, rotaļīgu. Universāla palete, kuru var gan izmantot grimā, gan spēlēties, nagu lakas, lūpukrāsas, vaigu sārtumi, lūpu spīdumi - pasteļtoņi, puscaurspīdīgas tekstūras, romantiskas parīzietes šiks. Nav aizmirsts arī par 2016.g gada krāsām - Rose Quartz un Serenity, kuras sākotnēji likās tik ērmīgas, bet saules staru apspīdētas nu jau ir skaistas.

Šajā babyblue tonī man ir nagu laka #153 Bleu Ciel Parisien, bet ir arī piectoņu acu ēnu palete (Paris en Reve) ar šo toni, kuram ir pieskaņoti brūnpelēks, gaiši violets un nude, lai radītu tēlu no viegli rotaļīgā līdz dramatiskam. 

Šī nagu laka ir tomēr kaprīzāka par citām Vernis In Love lakām, domājams, ka tā ir toņa īpatnība, taču tik un tā man sanāca to uzklāt divās kārtīs, lai gan tumšo toņu Lancome lakām es jau sen protu iztikt ar vienu kārtu vien.
Noteikti vēlreiz pieminēšu ērto plakano otiņu, ātru žūšanu un lielisku noturību.
Lakai noteikti ir jāpagaida vēl pavisam mazliet - spožāku sauli un košākas krāsas dabā, bet arī šajās brīvdienās tā izskatījās gana labi un saderēja ar gandrīz pavasari.

Uzlakoju piektdienas pēcpusdienā, nobildēju nupat svētdienas pievakarē - manikīrs kā jauns.

Pavasara kolekcija ir jau pārdošanā, redzēju gan Stockmann, gan Douglas veikalos, gan arī Debenhams, tā kā lieliska iespēja iepriecināt sevi un sveikt pavasari.

7 komentāri:

 1. Skaists tonis laikai! Mazā Velvet arī šiverējas pie mammas kompozīcijas jau :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mini me ne tikai šiverējas, viņa lieto manu kosmētiku pie tam tik profesionāli, nevar nosmieties. :D

   Dzēst
  2. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


   Dzēst
 2. Ļoti neierasta krāsa, bet drūmajā laikā ļoti iedrīga :)

  AtbildētDzēst