otrdiena, 2016. gada 5. janvāris

Zobu pasta ar stilu: Marvis

Zobu tīrīšana ir diezgan garlaicīgs pasākums, piekritīsiet, pareizas kustības, noteikts laiks, kas manā gadījumā vienmēr velkas bezgalīgi, un vēl taču diegošana, skalošana, skumjā zobu pasta ar praktiski gadu gadiem nemainīgu garšu, iepakojuma dizainu, zobu birste, kas aizsniedz zobus pat grūti aizsniedzamās vietās, phe, - dentālā depresija, un lai kaut kā darītu šo pienākumu par baudāmāku, noteikti iesaku košās Marvis zobu pastas.Klasiskās piparmētru zobu pastas, kas bagātinātas ar dažādām garšām, un kā jau visas sugas māsas -  novērš aplikumu, bālina, aizsargā, tīra, atsvaidzina elpu utt. pēc saraksta.

Marvis, viennozīmīgi un pirmkārt, ir stila produkts, to ir patīkami turēt rokās, lietot, daiļot ar to savu izlietnes plauktiņu. Otrkārt, Marvis neapnīk - mazais vai lielais iepakojums, izvēlies vienu mīļāko garšu vai pērc visas un lieto citu katru dienu.


Treškārt, Marvis tiešām ļoti labi tiek galā ar tam paredzēto uzdevumu, vai tas ir tāpēc, ka zobus ar to es tīru cītīgāk, nehalturējot, jo zobu pasta pārlieku neputo, arī mentola garša nav tik spēcīga un nerada anestēzijai līdzīgu efektu mutē. Sajūta pēc ir ļoti laba, zobi ir tīri, smaidīt ir patīkami nepatīkamas pēcgaršas nav.


Marvis kolekcijā ir septiņas dažādu garšu zobu pastas, kurām gan visām pamatā ir piparmētra un pievienotais ingridients tikai mazliet maina tās garšu.
 Tās ir:
* Amarelli Licorice, kas izveidota sadarbībā ar Amarelli, kas ražo  “labāko lakricu pasaulē” kopš 1731 gada, balstoties uz Britu Enciklopēdijas autoritatīvā viedokļa, un lai gan lakrica man nemaz nepatīk, garša ir tiešām izdevusies.
* Cinnamon Mint un Ginger Mint - Ziemassvētki, bet ingvera zobu pasta rada arī karstā - vēsā efektu!


* Classic Strong Mint - nav mana mīļākā garša, jo, lai arī tā nav tik spēcīga kā parastajām zobupastām, tā tomēr priekš manis ir pārāk intensīva.


* Jasmin Mint - ir kaut kas īpašs, to es varētu uz maizes smērēt un smaržu vietā arī lietot.
*Aquatic Mint - svaiga, maiga, salda piparmētra, noteikti ceļos ar mani uz siltajām zemēm, jo tieši tā arī smaržo.
* Whitening Mint - maigas garšas zobu pasta ar bālinošu efektu, man kā kafijas un tējas mīlei arī noder.

Visas zobu pastas ir pieejamas divos tilpumos - 25ml un 75ml. Mūsu veikalos (Douglas, Stockmann) cenas ir ~4.5Eur par mazo un ~9Eur par lielo iepakojumu, es gan parasti papildinu krājumus Tallinas Kaubamaja, par 3.5 un 7.5, attiecīgi.

P.S. Vēl par savu atklājumu Curaprox zobu birstes ar taisniem sariņiem, kas maigi pulē zobus un "neizbaksta" smaganas līdz asiņošanai. Līdzīgas, skatos, ir arī Marvis un R.O.C.S. Noteikti pamēģiniet.

5 komentāri:

 1. Jā, es jau sen padarīju zobu tīrīšanu interesantāku - man ir melnās Rocs zobu birstes. :) Marvis simpatizē, bet attur cena.

  AtbildētDzēst
 2. tas melnais rocs zobu diegs ir shausmiigs, pec diegosanas mute un rokas tik lipiigas. yak. marvis man loti patiik, bet es tomeer dodu prieksroku gum pastaam

  AtbildētDzēst
 3. paldies. ļoti interesants raksts. noteikti pamēģināšu. rocs šobrīd ir favorīts.

  AtbildētDzēst
 4. Nevaru nepiekrist, ka Curaprox ir foršākās zobu birstes, kas mēģinātas, un vēl krāsas dzīvespriecīgas :)

  AtbildētDzēst
 5. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


  AtbildētDzēst