sestdiena, 2016. gada 9. janvāris

Pieredze: Optrex AcitMist 2in1, krāsainās lēcas, krāsojamā grāmata pieaugušajiem.

Trīs lietas, kas nesen ienāca manā dzīvē - izsmidzināmais līdzeklis acīm, krāsainās optiskās kontaktlēcas un krāsojamās grāmatas pieaugušiem, ne visas uz palikšanu, bet, ceru, ka mana pieredze kādam var būt noderīga. Visas taču esam redzējušas reklāmu par jauno līdzekli pret acu sausumu un nogurumu, kas ir jāizsmidzina uz aizvērtām acīm? Uzķērāties? Es, jā! Aptiekā ir pieejami divi veidu ActiMist 2in1 līdzekļu: sausām un kairinātām, kā arī nogurušām un smeldzošām acīm, kuru es, vadoties pēc izjūtām, iegādājos. Motivācija bija vienkārša - acu pilienu lietošana man sagādā diskomfortu, taču jūtu, ka reizēm man noderētu kāds līdzeklis, kas nomierinātu pie datora nogurušas acis. ActiMist 2in1 šķita lieliska alternatīva - ātri, ērti, higiēniski, patīkami, turklāt var smidzināt arī uz dekoratīvās kosmētikas, draudzējas ar kontaktlēcām, protams, cena pārsteidz - aptuveni 25 Eur par 10ml.

Kā darbojas? Stabilizē un atjauno asaru plēvīti, mitrina acs vismu un plakstiņus, efekts ilgst līdz pat 4h. Sastāvā ir lecitīns un vitamīni.

Ko es ieguvu? Neko dižu, pilnīgi noteikti ne tādu efektu, ko var iegūt ar klasiskiem acu pilieniem un kādu es arī gaidīju. Līdzeklis dod nelielu svaigumu uzreiz pēc izsmidzināšanas (loģiski), iespējams, ka palīdz ādai ap acīm nebūt tik sausai, taču nekāda solītā efekta acu noguruma un smeldzošās sajūtas mazināšanai es nesajutu, ne pēc katras lietošanas reizes, ne regulāri lietojot nu jau mēnesi. 

Sajūtu līmeni līdzīgu efektu dod termālais ūdens, līdz ar to ActiMist tēma priekš manis ir slēgta, pamēģināju, nomierinājos.

Vēl viens eksperiments - krāsainās optiskās lēcas no visaslecas.lv. Veikalam ir ļoti ātra piegāde, plaša izvēle, atsaucīgs personāls, bonusā man bija končas, bet ar pašām lēcām es gan neiedraudzējos. Ja acis ir dvēseles spogulis, tad ar krāsainām lēcām portāls uz iekšējo pasauli ir slēgts, un no vairākiem cilvēkiem es dzirdēju, jautājumus, vai viss ir kārtībā, komentārus, ka kaut kas nav kā vajag, māte, protams, nodomāja, ka es atkal strādāju pārāk daudz un neviens, neviens nepamanīja, ka tās ir zaļas acis, nevis nogurums, neoma vai slimība. Pati arī īsti ērti nejutos, jo ik pa laikam redzēju lēcu krāsaino maliņu. 

Lieta, kas ir uz palikšanu  - krāsojamā grāmata pieaugušajiem, varbūt nedēļā tie ir tikai daži mazi lauciņi, bet tie sagādā prieku, jāskatās vien lai zīmējumi nav pārāk smalki, jo pat 0.3mm pildspalvas ir tādiemm ir pārāk resni.

Kā Jums ar acu pilieniem, lēcām un grāmatām, ir kas jauns un interesants?


5 komentāri:

 1. Eh! Es gaidīju tavu bildi ar neierastas krāsas acīm :)Krāsojamā grāmata man arī ir un dikti patīk, es gan krāsoju ar 0.7mm pildspalvām :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

   Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

   Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

   E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
   Zvans / WhatsApp: +16626183756
   Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


   Dzēst
 2. Lieliski, ka ir kāda atsauksme par šiem interesantajiem "acu pilieniem". Visu laiku domāju, mēģināt vai nē, bet ja īsti efekta nav, tad labāk nemaz nevajag. Saki kuru Tu ieteiktu kā labu līdzekli pret sakairinātām acīm, kas tiešām noņemtu smagumu?

  AtbildētDzēst
 3. Cīnos ar sausās acs sindromu, izlietoju actimist, nepatika, nebija ērti ar kosmētiku lietot, turklāt padārga tā pudelīte (ja nemaldos 23 euro?) vienīgais pluss actimist pilieni ļoti mīkstināja ādiņu ap acīm, brīžiem pat nevajadzēja acu krēmu.
  Acu ārste padzirdot par Actimist tikai novaimanāja, ieteica Unitears vai Cationorm!

  AtbildētDzēst
 4. Kur var iegadaties krasojamas gramatas pieaugusajiem? Jebkura gramatveikala? Un cik tadas maksa? Japerk specialas pildspalvas?

  AtbildētDzēst