piektdiena, 2016. gada 15. janvāris

La Roche-Posay Cicaplast - īpašām rūpēm par ādu.

Ja darba apstākļi saistās ir zināmu risku drošībai un veselībai, tie tiek novērsti vai mazināti, tai skaitā lietojot arī individuālos aizsardzības līdzekļus. Tieši tas pats, manuprāt, attiecas arī uz mūsu ādu, katru dienu, īpaši šajā sezonā, to izsaldē āra temperatūra, sausina apkure, traumē ass vējš, nepiemēroto kopšanas līdzekļu izvēle. LRP Cicaplast sērija ir aizsardzības līdzekļi ādai, las kopj un nomierina bojātu, kairinātu, sūrstošu ādu.

Mans mīļākais Cicaplast sērijas produkts ir Baume B5 jeb nomierinošs, atjaunojošs balzāms. Tas ir absolūti universāls un multifunkcionāls, līdzeklis, kas der visam un visiem, sākot no zīdaiņa sejas un dupša beidzot kā līdzeklis pēc skūšanās vīram. Pa vidu vēl lāzerprocedūras, vēja aprauta āda, tas ātri tiek galā ar sausiem ādas pleķīšiem, nenosprosto poras, ja gadās lietot uz visas sejas. Protams, tikpat efektīvs tas ir kā ķermeņa vai roku krems, piemēram. Ceturtais iepakojums apritē pie maniem krājumiem vairāk komentāru arī neprasa. Divus gadus vecā atsauksme ir šeit un domas man nav mainijušās.

Otrs trāpījums Cicaplast Mains roku ādu aizsargājošs barjerkrēms, biezs kā vazelīns, iedarbīgs kā ķirurga skalpelis - čiks un kārtībā. Tieši tā tas ir - ar sāpošu, vējā aprautu un somas rāvējslēdzēju bojātu roku ādu, čiks un no rīta viss ir skaisti. Vēl ir jāpiemin, ka krēmu var droši lietot arī dienā, piemēram darbā, lai gan izskatās biezs un trekns, tas lieliski iesūcas, neastāj taukainu kārtiņu un darboties ar datoru vai dokumentiem var jau turpat uzreiz. Elīnas atsauksme ir ļoti līdzīga. 

Uzteicams ir arī Cicaplast Levres aizsargājošs un atjaunojošs balzāms, ko var lietot ne tikai uz lūpām, bet arī ap degunu, piemēram, iesnu sezonā aktuāla lieta. Tas pats kas rokām tikai lūpām. Šobrīd to es lietoju uz nakti, bet var klāt arī plānā kārtiņā zem lūpukrāsas.

Turklāt, pavisam lieliskas ziņas - no februāra LRP produkcija būs pieejama arī mūsu aptieku plauktos. Tas gan nebūs pilnīgi viss klāsts, bet populārākās sērijas  un līdzekļi, piemēram mani iemīļotie Effaclar un Lipikar, Cicaplast un gan jau vēl kas.

6 komentāri:

 1. lietoju jau treso lupu balzama iepakojumu, loti patiik, labaakais kaads lietots. Parejos produkus neesmu lietojusi, bet noteikti pameginashu.

  AtbildētDzēst
 2. Man patīk bildes industriālā tematika :D Cicaplast produkcija ir manis ļoti iecienīta.

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti nopriecājos uzzinot, ka pie mums arī beidzot būs :)

  AtbildētDzēst
 4. lūpu balzams man arī ļoti patīk. Pārējos produktus neesmu lietojusi, nav man tādas problēmas ar ādas sausumu

  AtbildētDzēst
 5. Vauč!! LRP beidzot LV??? Me laimīKs. :D Gribētos roku krēmu un lūpu balzāmu nomēģināt. Pahaidām tieši šo līniju vēl nepazīstu.

  AtbildētDzēst