sestdiena, 2016. gada 2. janvāris

Kiehl's Foaming - Relaxing Bath with Sea Salts and Aloe Vera.

Laimīgu Jauno gadu! Paldies arī Jums par vēlējumiem, paldies blogu kolēģēm par jaukiem Jaunā gada un Vecā gada noslēguma rakstiem, tik interesanti lasīt! Es gan šoreiz neizvērtēju savu iepriekšējo kosmētisko gadu, jo, kā jau manījāt pēc rakstu biežuma (retuma), gads ir bijis ļoti piesātināts, neatstājot daudz laika radošām izpausmēm, taču šogad, ceru, ka blogu mūza apmeklēs mani biežāk, kā arī manas laika pārvaldības prasmes vēl uzlabosies.

Ir iestājusies ziema, kas man vienmēr ir sveču, putu vannu un vilnas zeķīsū laiks, un vēl viena lieliska dāvana, kas ar mani to ir iesākusi un noteikti turpinās ar jaunu iepakojumu - Kiehl's Relaxing Bath with Sea Salts and Aloe Vera.


Relaksējoša vanna ir tas, kas spēj savest mani kārtībā pēc garas darba dienas, ikdienas saspringuma, pabūt ar sevi, iedzert  tēju vienkārši vienai un vienkārši klusumā, un ja vēl ir lavandas smarža ietin savā mākonī, tad vakars noteikti būs izdevies.

Piesātināts un dabīgs lavandas aromāts, kas mazliet paliek uz ādas, Nāves jūras sāls, salicīlskābe - tas, kas rūpējas par ādas maigumu, un alveja, kas neļauj tai kļūt sausai un jutīgai pēc vannas, īpaši svarīgi kurināšanas sezonā, lūk, par ko es mīlu Kiehl's.

Lai arī līdzeklis neputo tā, ka ar putām var piepildīt vannu un viesistabu pie reizes arī, tas tik un tā ir pats, pats labākais un spēj radīt īsto atmosfēru gan romantiskam brīdim, gan saldi ieaijāt.

Es noteikti došos pēc vēl viena iepakojuma, ko arī Jums iesaku.

4 komentāri:

 1. Labdien, es esmu Josef Lewis. Cienījams, likumīgs un akreditēts aizdevējs. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumus ļoti ātri un viegli, personisko kredītu, auto aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, biznesa aizdevumu, izgudrotāja aizdevumu, parāda konsolidāciju. utt

  Saņemiet apstiprinājumu biznesa vai personīgiem aizdevumiem šodien un saņemiet līdzekļus tajā pašā nedēļas laikā. Šos personīgos aizdevumus var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredīta, un ir daudz laimīgu klientu, lai dublētu šo prasību. Bet jums nebūs tikai vajadzīgā personīgā aizdevuma; jūs saņemsiet lētāko. Tas ir mūsu solījums: mēs garantējam viszemāko likmi visiem aizdevumiem ar bezmaksas nodrošinājuma priekšrocībām.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu ilgstošu iespaidu, pārsniedzot manas klientu cerības viss, ko es daru. Mūsu mērķis ir izturēties pret jums ar cieņu un cieņu, savlaicīgi nodrošinot visaugstākās kvalitātes pakalpojumus. Nav sociālā nodrošinājuma Nepieciešamais numurs un kredīta pārbaude nav nepieciešama, 100% garantēta. Lūdzu, nekavējoties atbildiet, izmantojot zemāk norādīto informāciju, ja jūs interesē aizdevums un neesat izkrāpts.

  E-pasts: progresiveloan@yahoo.com
  Zvans / WhatsApp: +16626183756
  Tīmekļa vietne: https://progresivefunding.wordpress.com


  AtbildētDzēst