otrdiena, 2015. gada 22. decembris

Lancome Vissionaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Gada pēdējais mēnesis drīz jau noslēgsies un tad var cerēt uz, kaut arī nelielu, bet atpūtu. Ar atpūtu šeit es domāju pilnvērtīgu 8h miegu, garas pastaigas svaigā gaisā, datora nolikšanu malā, nekādu lidmašīnu, ballīšu, tad atkal lidmašīnu, tad angīnas, sapulces un atskaites, iepirkšanās, bērns, kas sevi izklaidē līdz pusnaktij, nu, lai ir.

Šādā ritmā darbojoties sejas āda uzreiz signlizē, ka ir laiks piebremzēt, bet parasti tas nav iespējams, tādēļ mēģinu to apmānīt ar Lancome Vissionaire Nuit Beauty Sleep Perfector nakts krēmu are želejas - eļļas tekstūru, kas sola parūpēties par sejas ādu. 

Beauty Sleep Perfector ir krēms ar īpaši vieglu tekstūru, kas kūst uz ādas, mitrinot to un padarot ādu blīvāku, elastīgāku un starojošāku, sniedzot gan tūlītēju, gan arī uzkrājošo efektu.

Tas ir tieši tas, ko es jūtu un redzu, lietojot šo nakts produktu, lai gan es neteikšu, ka tā želejas-eļļas tekstūra ir ārkārtīgi viegla, manā uztverē tieši pretēji - bagātīga, bet smagumu sajūtu nerada gan. Krēms lieliski darbojas naktī, bet no rīta, lai nerastos problēmas ar nosprostotām porām, es to īpaši rūpīgi notīru, tāpēc līdzeklis ir vairāk piemērots tomēr aizņemtām dāmām ar sausu-normālu-citreiz kombinētu ādu, vai arī kā es, kas lavierē starp skābēm, kad āda ir niķīga, un šāda tipa līdzekļiem pēc pārlidojumiem, baseina un mazgulētām naktīm. 


Man ir arī jautājuši vai šo krēmu var salīdzināt ar Lancome Hydra Zen Masque Anti Stress Moisturising Overnight Serum-in-Mask. It kā jā, it kā nē. Pēc iedarbības un solījumiem līdzīgas, pēc tekstūras un sajūtām - pavisam dažādas, vēl es domāju, ka Vissionaire Nuit bagātīgs, kā silts maigs kažoks ieskaujošs, vairāk piemērots kā pamata sejas kopšanas līdzeklis sievietēm pēc 30, bet Hydra Zen tieši otrādi, fitnesists (sajūtās un asociācijās) kalpo kā lieliska mitrinoša maska jebkurā dzīves posmā, lai gan abi produkti ir noteikti uzmanības vērti.

Kā saspringtā laikā Jūs rūpējaties par savu sejas ādu?

2 komentāri:

  1. Man tagad periods, kad aktīvi lietoju eļļas uz nakti :) Šobrīd Decleor.

    AtbildētDzēst
  2. Man arī patīk eļļiņas uz nakti + sejas liftinga vingrinājumi!

    AtbildētDzēst