piektdiena, 2015. gada 11. decembris

Chanel Vamp Attitude Collection for Holiday 2015.

Neesmu vēl pat atrādījusi visas tās skaistās lietas no rudens kolekcijām, kas stāv uz mana galda un gaida šo X stundu, bet ziema jau klāt. Kaut arī nekas traks, ar šo pelēko ziemu es noteikti vēl paspēšu justies un izskatīties kā rudenī, tāpēc šoreiz, gaidot Ziemassvētkus, par Chanel svētku kolekciju "Vamp Attitude", sarkanmelns - leģenndārais, dumpīgais Rouge Noir tonis, kas ir ieraudzījis gaismu tālajā 1994. gadā (lai gan man joprojām šķiet, ka tas bija pirms desmit gadiem). Šoreiz tās ir arī acis, lūpas, reformulēta nagu laka - tumšā, samtaina un noslēpumaina pasaule, kolekcija, kas spēja noskaņot Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanai.Saviem svētkiem es izvēlējos nagu lakas virskārtu Gold Sparkle Nail Coat un kuplinošo Le Volume skrpostu tušu jau pieminētajā Rouge Noir tonī. Protams, plauktā viss bija skaists, taču reformulēto Rouge Noir nagu laku es šoreiz izlaidu, jo piedod, Chanel, bet ir labākas, savukārt acu ēnas tik un tā nākas atkarot no bērna, tā arī krāsoties sanāk ar to, kas paliek pāri, pašas saprotiet...


Sākšu ar skropstu tušu - tiešs trāpījums sirdī, apjoms, garums, izliekums, noturība, bet jāatceras, ka tušai ir jāļauj mazliet "paelpot" un iestrādāties, pēc nedēļas - divām tā būs vēl labāka. Pati bistīte man ir mazliet par lielu (pāreju no Lancome Hypnose Volume a-Porter, kas iet uz beigām), bet pieradīšu. Tonis - galīgi nav jābaidās par nosaukumu, izskatās gandrīz melns tikai labāk, mazāk agresīvi, iespējams, ka tā.

Nagu lakas virskārta gan ir pavisam nepraktisks pirkums, īpaši ņemot vērā to, ka man ir kārtējais draņķīgo nagu periods un šķiet, ka mans izslavētais OPI Nail Envy pat nelīdz (kāda jau lieto Trind, kā ir?), bet pudelīte ar zelta plākstnītēmm tā vien vilina, skaists Ziemassvētku brīnums.


Šī virskārta, neskaitot to, ka tas ir vienkārši skaists priekšmets, pat, ja tam īsti nav pielietojuma, ir radīta lai izdaiļotu manikīru ar Rouge Noir nagu laku. Virskārtai ir tāds pats tonis, tikai puscaurspīdīgs (to nevarēs lietot ar gaišām nagu lakām) un zelta krāsas plāksnītes, dažāda veida, neregulāras formas kā krītošs sniegs uz spoži izgaismotas ielas.

Atšķīrībā no visām citām efekta virskārtām, šīs plāksnītes nevar just uz naga, tās perfekti saplūst ar pamatu, bez grubuļiem un izcilnīšiem, kas ir milzīgs pluss, jo es nevaru ciest to sajūtu, kad nagi it kā nav līdzeni. Taču ir arī savs "bet" - nagu formai un garumam ir jābūt perfektam, jo atspīdot uz tādiem nagiem kā šobrīd ir man (neglītiem, redzēsiet), tās rada baisas ēnas un atspīdumus kā rezultātā manikīrs izskatās nevīžīgs, bet es gaidu, kadu dienu viss nokārtoies, bet pagaidām rādu kā ir.Domāju, ka šādu nagu laku (pārī ar Rouge Noir) kā dāvanu novērtēs jebkura skaistuma priekšmetu mīle, tāpēc, ja vēl ir veikalos, tā noteikti ir laba ideja Ziemassvētku pārsteigumam, jo to jau iegādājoties mani pārņēma svētku sajūta!

11 comments:

 1. Un es jau domāju, vai patiešām Tu būtu aizmirsusi Šaneli? :)
  Tuša simpātiska, top coat arī smuks, bet laikam nekam nederīgs, tik, cik kolekcijai. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tu taču zini, par maniem izaicinājumiem, bet Šanelis, to nevar aizmirst! :)
   Jēep, virskārta - impulsīvs pirkums, bet ko darīt! :D

   Dzēst
 2. Es lietoju Trind, uzlabojumi ir, bet ne pilnīgi. Varu ieteikt savu pārbaudīto metodi - naktssveces eļļas kapsulas, pēc pāris nedēļām jau nagi aug griezdamies, ir stipri un veselīgi :)

  Annija
  rigasmetro.wordpress.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ooo, čau, Annij! :) Jā, man pat ir naktsveces eļļa, štruntīgi, ka es par to atceros, kad jau viss ir tik traki!
   Paldies par atgādinājumu!

   Dzēst
 3. Tfu tfu tfu man nagi kārtībā, bija viens periods, kad sāka slāņoties, bet padzeru vitamīnus un vioila! Mani Ziemassvētku Šaneļ neuzrunāja :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man arī būs jādara. Pabeigšu antibiotiku kurau un vitamninzēšos.

   Dzēst
 4. Sakiet lūdzu, kur jūs iegādājāties Chanel ziemassvētku kolekciju, jo man kādu laiku atpakaļ, Stockmann sniedza tādu informāciju, ka Chanel ziemassvētku kolekciju šogad Latvijā un pārējās Baltijas valstīs neievedīs? Paldies par informatīvo rakstu, es arī vēlējos iegādāties Skropstu tušu, bet maz ticams ka tas notiks! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Iegādājos Tallinas lidostā. Bet, jā, neesmu redzējusi vēl veikalis. Visur bija vēl rudens (kas, starp citu, tika atvests ļoti vēlu, oktobra otrajā pusē). Man šķiet, ka nav īsti jāpaļaujas uz veikalis teikto, varbūt ir vērts uzrakstīt izplatītājiem?

   Dzēst
  2. Paldies par informāciju, šo to izdevās ar draudzenes palīdzību nomedīt Vācijā, tagad gaidu paciņu, bet kārotā tuša bija izpirkta, tāpat arī ēnas vairs nebija pieejamas, par Chanel šādu informāciju man sniedza galvenā Stockmann pārstāve no Lietuvas vai Tallinas konkrēti vairs neatceros,'Skaistuma dienās', iespējams kā šogad tiešām mums neko neatvedīs,jo pamatojās uz to pašu faktu, ka Rudens kolekcija ienāca ļoti vēlu.

   Dzēst
  3. Pfff, nu tas ir šausmīgi, es tiešām ļoti, ļoti negribu līdz galam tam ticēt, bet tā ir, ka ne pirmo reizi līdz mums (Latvijai), kaut kas neatnāk no sezonālām kolekcijām, taču parasti CHanel, kur nu vēl īpaši Ziemassvētku kolekciju, izpērk tukšu!

   Dzēst
  4. Guerlain vasaru taču arī izlaida, atceries?

   Dzēst