svētdiena, 2015. gada 20. decembris

Acqua di Parma: Acqua Nobile Rosa

Rozes var būt ne tikai kaisles un romantikas simbols, Acqua di Parma Acqua Nobile Rosa neuzbāzīgs, elegants un pat lietišķs aromāts kā ikdienai, tā arī svinīgiem brīžiem.Acqua Nobile Rosa ir Rosa Nobile aromāta jaunākā māsa, līdztekus ziedu karalienei, kas dominē šajā aromātā, tam ir arī ļoti izteiktas citrusu notis, jaušams ūdens un vēja vēsums, pat mazliet kāda metāliskā nots, taču ne tik izteikta, lai starpsezonas (ziemas, ha ha) laikā, aromāts kļūtu pārāk ass un durstīgs. 

Šis līdzsvars ļauj valkāt Acqua Nobile Rosa gan birojā, gan arī atjaunot to pirms svinīgiem pasākumiem, kas šobrīd jau notiek teju katru vakaru (gribu atpūtu no svētkiem), tādā veidā kļūstot par izcilu "signature aromātu". 

Noteikti iesaku salīdzināt abus Acqua di Parma aromātus, lai izprastu, kura roze ir degunam un sajūtām tuvāka. Pašā sākumā es tēmēju uz Rosa Nobile, taču valkājot, sapratu, ka tas ir pārāk svinīgs un pūderains, lai būtu mans sabiedrotais ikdienā. 

Kādus aromātus šobrīd lietojat Jūs?

2 komentāri:

  1. Šīs bija jaukas, bet es līdz galam neesmu "rožu cilvēks". Man sirsniņā iekrita ARANCIA DI CAPRI, ļoti svaigs un vasarīgs aromāts.

    AtbildētDzēst
  2. Parasti rožu aromāti man liekas pārāk salkani, bet šim diez gan labi var just arī citrusu- man patīk!

    AtbildētDzēst