otrdiena, 2015. gada 22. septembris

Vichy Idealia Skin Sleep Night Gel-balm & Vichy Idealia krēms ādai ap acīm.

Vichy Idealia sejas ādas kopšanas produkti uz mana vannas istabas plaukta nestāv pirmo reizi, Idealia krēmu normālai - kombinētai ādai es izlietoju jau kādu laiku  atpakaļ, man patika, lai gan skaļas atsauksmes nebija. Būs pienācis laiks to labot, soreiz gan man ir nakts krēms un krēms ādai ap acīm. 

Sākšu es ar krēmu, kas ir paredzēts lietošanai naktī. Es apzināti vairs nelietošu apzīmējumu "nakts krēms", jo ražotājs apgalvo, ka tas ir kaut kas daudz vairāk - krēmīga želeja - balzāms, kas spēj spēcīgi reģenerēt ādu miega laikā un pat aizstāt kādu stundu saldā miega, kas ir īpaši aktuāli cilvēkiem, kas laicīgi neiet gulēt, jaunām māmiņām, tiem, kas mīl pasēdēt un padarboties mazliet ilgāk. Lai gan es esmu no tiem, kas cenšas i laicīgi iet gulēt, i labi izgulēties, taču vienmēr tas tā nav un, galu galā, kāpēc nē? Kāpēc neticēt jauniem atklājumiem?Ko es atklāju priekš sevis? Interesanta tekstūra, gēls - krēms - balzāms. It kā viegls, it kā bagātīgs. Ļoti komfortabli jūtos to lietojot, kad āda ir normāla, jo tā ir sausāka (jā, man atkal baseins), jo sajūtas ir labākas, nakts laikā āda piepildās ar mitrumu, krunciņas nogludinās, ko mana arī vizuāli, liekas arī poras mazākas un āda dzīvīga un starojoša. No tā vien izriet secinājums, ka taukainai un/vai problemātiskai āda šis līdzeklis nebūs piemērots, jo tad nu tas kļūst par smagu un smacīgu, bet tā kā tuvojas apkures sezona un dzīve ir tik koša, ka miegam laika neatliek, domāju var arī mēģināt.

Krēms ādai ap acīm - šo esmu sev definējusi kā dienas krēmu ādai ap acīm. Tam ir bieza, piesātināta tekstūra un skaists pērļu mirdzums, arī vitamīns B3, kas, runā, labi cīnās ar tumšiem lokiem zem acīm.


Krēms mazliet izgaismo ādu ap acīm, tādējādi problēmas padarot mazāk redzamas uzreiz, kas vedina mani uz domu, ka tas ir vairāk paredzēts lietošanai no rīta. Uz savas ādas jūtu, ka tas vairāk baro nekā mitrina, taču maigi, nekonfliktējot ar dekoratīvo kosmētiku, tieši otrādi - ja nepieciešams konsīleris, šie abi kopā sastrādājas lieliski. Manuprāt, šobrīd tas ir lielisks duo.

Sērijā vēl ir pieejams serums, BB krēms un, kā jau minēju, dienas krēmi dažādiem ādas tipiem. Ir vērts ielūkoties piedāvājumā.

4 komentāri:

 1. Oo, to nakts brīnumu man vajag! Šis patīk labāk nekā Lancome maska?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, tie ir dažādi, Lancome maska pavisam tāda Quenching, līdz ar to īsti likt vienā plauktā es nevaru.

   Dzēst
 2. Man arī Vichy patīk, tagad gan āda kārtējo reizi trako..

  AtbildētDzēst
 3. Man kā reize šodien atceļoja paciņa ar Vichy labumiem, ieskaitot izslavēto nakts brīnumu.

  AtbildētDzēst