otrdiena, 2015. gada 29. septembris

Lancome Parisian Inspiration Fall 2015

Astronomiskais rudens ir klāt, noskaņojums brīnišķīgs un pacilāts, veikalos jau ir sezonālās kolekcijas un, lapām sārtojoties, gribas arī savā izskatā ieviest šo košo, rudenīgo burvīgu.

Lancome rudens dekoratīvās kosmētikas kolekcija tapa sadarbībā ar Karolīnu de Megrē, multimāksinieci, rakstnieci, mūzikas producenti un vienkārši dabīgi skaistu sievieti. Lancome un visas kolekcijas leitmotīvs ir pasvītrot un izcelt savu dabīgo skaistumu, būt vienkāršai, bet izsmalcinātai, būt parīzietei.

Parisian Fall iepazīstina mūs ar piesātinātiem šokolādes un Burgundijas sarkanā toņiem acīm un nagiem, savukārt lūpām ir nude toņi, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī izcili kopj un mitrina lūpas. Pārliecinājos un no savas lūpukrāsas "nelienu laukā".

Šodien parādīšu  acu zīmuli Le Craoyon Khol Chocolate Chaud tonī (#12) un Grandiose skropstu tušu Blew Mirifique (#03). Ko savā tēlā kombinēju ar vienu no Guerlain Petroushka paletes toņiem, kas ļoti līdzinās Parisian Fall kolekcijas krēmveida ēnām Hypnose Dazzling Brun Cabas (#205) tonī.
Ar tiem arī sākšu - manāms sārts apakštonis, karstā šokolāde ar čili, it kā nav pirmās prioritātes pirkums, jo kaut kā mums laikam pieņemts, ka tas padara skatienu neveselīgu. Pavisam velti - ja vien ir labi izlīdzināts sejas tonis un prieka dzirkstele zilās acīs, tad tās kļūs vēl košākas, iemirdzas.

Tā kā melnā tuša pie šāda salikuma šķiet pavisam banāla izvēle, tad, protams, arī tušai ir jābūt kam īpašam. Grandiose tuša, ko jau melnā versijā atzinu par visai veiksmīgu pirkumu, Bleu Mirifique (#03) tonī.


Bleu Mirifique - pelēkzilā un tāda redzama tikai noteiktā leņķī, bet dara skatienu maigāku. Tā, manuprāt, nav daļā no limitētās sezonālās kolekcijas, bet tik un tā ir rudenīga.
Uz kustīgā plakstiņa man ir uzklātas ēnas, pie skropstu augšanas līnijas es izmantoju Chocolate Chaud acu zīmuli, kas ir ļoti maigs, mīksts un pigmentēts, lieliski iztušējas. Ja to liek solo - noteikti nedrīkst aizmirst par acu ēnu bāzi.


Protams, tēls ir papildināts arī ar L' Aboslu Rouge Nude tomī Rose de Ville (atsauksme noteikti sekos, esmu iemīlējusies).

Koptēlā:

Parisian Inspiration kolekcija ir viena no, kas šoruden mani nav atstājusi vienaldzīgu. Noteikti ir vērts ielūkoties, nagu lakas, krēmveida acu ēnas - par to visu, mazliet vēlāk. Teikšu vien, nagu laka uz maniem nagiem jau vada astoto dienu. 

Kuras rudens kolekcijas ir uzrunājušas arī jūs? Uz ko acis metat?

9 komentāri:

 1. Smuki, smuki! Es šogad imūna pret rudens kolekcijām. :) glītas, bet tikai paskatīties. Un rudens Chanelis pie mums vispār vēl nav atnācis.

  AtbildētDzēst
 2. Dikti skaists tēls tev sanāca! Es jau rakstīju, ka dikti gribu UD krāsainas ēnas :)

  AtbildētDzēst
 3. Skaisti mati! Ļoti piestāv! Grims ar patīkams :)

  AtbildētDzēst
 4. nu nezinu.. manuprāt šadi toņi rada nedaudz sagurušu iespaidu.

  AtbildētDzēst
 5. Man patīk gandrīz viss no Lancome, izņemot skropstu tušas- manas dabīgi garās skropstas izskatās saķepušas un nedabīgas. Nezinu - vaina meistarā vai produktā, bet mums ar Lancome nesaskan :D

  AtbildētDzēst
 6. skaists matu griezums, bet tas acu ziimulis gan kaut kaa nevisai :/

  AtbildētDzēst
 7. Lacome vienmēr ir bijusi sirds lieta, bet jāatzīst, ka produkts padārgs :)

  AtbildētDzēst
 8. Vai 2018 arī gaidāma kāda rudens kolekcija?

  AtbildētDzēst