svētdiena, 2015. gada 27. septembris

Bobbi Brown Shimmer Brick #3 Coral

Jau pavisam drīz Bobbi Brown dekoratīvā kosmētika būs pieejama Latvijas veikalos, un es ceru, ka arī sezonālās kolekcijas nonāks līdz mums, taču šoreiz atsauksme par vasarīgo vaigu sārtumu Shimmer Brick  #3 Coral.


Bobbi Brown, šimmera karaliene, savienoja spilgtu piesātinātu krāsu, bagātīgu zeltītu mirdzumu, kas liek sejai starot rīta svaigumā. Pirmā sajūsma par īsto toni, ar matemātiksu precizitāti līdzsvarotu, ļoti, ļoti maz perlamutra daļiņu, kas nogludinās ādu, nevis izcels tās nepilnības un protams, mazās zelta daļiņas.

Arī uz ādas tas ir ļoti košs, tādēļ pietiek vien pieskarties ar otu, lai radītu vieglu, dabīgu efektu.


Lai gan man patīk tonis, patīk mirdzums, šis nav produkts, ko lietoju bieži -zelta mirdzumiņi pazūd ļoti ātri, bet uzklājot vaigu sārtumu, seja ir kārtīgi jāpiepūderē līdz vaigi kļūst teju miltaini, pretējā gadījumā sanāk spilgts neiztušējams pleķis. Esmu iedomājusies, varbūt ļoti sausai ādai šis sārtums varētu strādāt krietni labāk.

Koptēlā. Vēl vasarā. Tagad es pati esmu sajūsmā par saviem īsiem matiem, bet šie man arī patīk.

Par Bobbi Brown tonālo līdzekli var lasīt šeit. Arī bez sajūsmas. Noteikti gribētu pamēģināt acu zīmuļus un ēnas, protams, otas, taču pagaidām iespaids ir visai viduvējs.

2 komentāri:

  1. Tavi mati tagad izskatās kolosāli! Sārtums tādu svaigu efektu ādai sniedz. Izskatās kā tikko pēc veselīga sporta skrējiena. :)

    AtbildētDzēst