pirmdiena, 2015. gada 3. augusts

Mēneša bilance

Jūlijs ir mans mīļākais mēnesis, kas parasti paiet dzimšanas dienas skaņās - var apdāvināt sevi un saņemt foršas lietas un sajūtas no mīļajiem. Vēl jūlijā esmu atradusi laiku savai mazajai kaislībai - pērļošanai, nekas nopietns, daži labradorīti (vismaz tāds bija šo zaļo akmeņu nosaukums veikalā) un Toho pērlītes - mana meditācija.
Jūlijā bija arī ļoti daudz kosmētisko jaunumu - centos pirkt to, kas pie mums nav piejams katrā veikalā. 
Tātad jūlija mīluļos ir Dr. Hauschka salvijas - piparmētru aromāts, kas ir vairāk piemērots cilvēkiem ar fizisku slodzi (tik spēj skriet savai mazai princesei pakaļ), rudenī noteikti iegādāšos arī otru, rožu dezodorantu, cīņai ar stresa izraisīto svīšanu, jo, jāsaka, ka šis darbojas tikpat labi kā "stiprie" antiperspiranti. 

Vēl atradu sev IT serumu - By Terry Hydradiance Serum ar burvīgu rožu smaržu, lielisku tekstūru un, škiet, arī labu iedarbību, turklāt neaizdambē manas kaprīzās poras.

Vēl ir super-duper tonālais krēms Cover Expert By Terry - vielgs, bet labi maskējošs. Lai gan tonis šim brīžam ir mazliet par gaišu (#2 Neutra Beige), tik un tā ir manos mīluļos jūlijā. Sniegbaltītēm derētu ielūkoties, 1. un 2. toņi ir ļoti, ļoti gaiši un tiešām neitrāli. 

TBS Fresh Blush Sorbet, patīkams krēmveida vaigu sārtums, ko var klāt uzreiz virs tonālā krēma, lieliski iztušējas un ļoti dabīgi izskatās.

Patika arī jaunais L'oreal Super Liner Smokissime - kas ir tā kā acu ēnu zīmulītis. Ēnas skaistas un formāts ir ērts, īpaši ceļojot. 

Jardins D'Ecrivains jeb Rakstnieku Dārzu Gija de Mopasāna svece, kas ir jādedzina lasot un rakstot, ko arī es daru, lasot Olivera Peča vēsturiso detektīvromānu "Bendes meita" Kaut arī Viduslaiki ir tumsas un tumsonības pilns laikmets un to attēlojums grāmatas lapaspusēs ir tik reāls, ka brīžiem kļūst neomulīgi, grāmata ir tik interesanta, ka nevar ne atrauties un gribas lasīt vēl un vēl. 

Arī tukšās taras jūlijā bija daudz, es atgriezos pie iztukšošanas plānošanas un uzreiz parādījās tukšie trauciņi. Šoreiz visas izlietotās lietas ir foršas un visas ir atkārtota pirkuma vērtas. Īpašī atzīmēšu Kneipp eikalipta un piparmētras dušas putas - nu tik foršas!


Dodos augustā ar jauniem plāniem un iecerēm, lai arī Jums viss piepildās!

4 komentāri:

 1. Par Terry varētu pastāstīt vairāk un šķiet, ka laiks skrien vēja spārniem , jauki lasīt, ka jāskrien princesei pakaļ :) lai veiksmīgs un aizraujošs augusts un sveicu aizgājušajos svētkos.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Laura!
   Jā, es gribu par visu pastāstīt vairāk un plašāk, tas laiks kaut kā apēdās, es nezinu, kur paliek! :)
   Tev arī tikpat aizraujošu.

   Dzēst
 2. Tu tik ātri to Vichy eļļu piebeidzi? Es pat līdz pusei netiku! :D Eh! Siekalojos par By Terry :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Cik ātri? Pāris mēnešos, bet jā, ņēmu dekoratīvo kosmētiku tikai ar to, turklāt nežēloju.
   Jā, jā, labas mantas, varu atliet, tikai iedod trauciņus!

   Dzēst