ceturtdiena, 2015. gada 13. augusts

Givenchy Jardin Precieux

Jau kādu laiku es kārtīgi sēžu uz nišas parfīmu adatas, lai gan to kolekcija ir pieticīga un, atklājot šo pasauli, citi aromāti vairs nešķiet tik saistoši, Givency Jardin Precieux aromāts mani piesaistīja ar savu vieglu vijīgumu un atspirdzinošām tējas notīm.

Aromāta radīšanu iedvesmoja Francijas dārzi, Marijas Antuanetes tējas dzeršanas rituāls. Tas droši vien bija smalkākais porcelāns, sudraba galda piederumi, dārgākā zīda galdauti un kūciņas, augļu kūciņas. Tā ir skaista un vēsa vasaras diena un gaisā virmo tikko plaukuša jasmīna un rožu smarža.


Paturpinot, šajā viegajā kompozīcijā dominē tējas un jasmīna notis, vieglas, neuzbāzīgas. Sākumā ir jūtami augļi - tie ir bumbieri un persiki. Savukārt, muskusa bāze un koka notis uz manis nav sasmaržojamas vispār.

Skaista kompozīcija, kas ļaus būt trauslai un sievišķīgai, lai arī kas nebūtu prātā vai mugurā. Skaists vissezonas aromāts, kas, mūsdienām pieskaņojoties, ir ļoti piemērots darbam - tāds nevar izlekt vai kaitināt. Arī romantiskam vakaram būs ļoti piemērots. 

Acīgie un pat ne tik acīgie pamanīs, ka tas vizuāli ir ļoti līdzīgs Chanel Chance Eau Tendre un arī Dior Addict Eau Frauche. Šie aromāti nav kloni, bet noteikti līdzīgi, tās pašas sajūtas raisoši.

Noturība gan nav šī sajūtu darba stiprā puse, tas pazūd diezgan ātri, bet sieviešu somā tam vienmēr būs vieta.

1 komentārs:

  1. Skaisti! :)
    Man arī Chanelis pūšas labi, kopš nopirku, lietoju tikai to. :)

    AtbildētDzēst