svētdiena, 2015. gada 9. augusts

By Terry Cellularose Hydradiance Serum

Ar serumiem man parasti ir "mīlu-ienīstu" attiecības, jo, it kā viegli patīkami un efektu sniedzoši, ādai, kas pastiprināti izdala sebumu tas ir smagsvars un var nodarīt lielāku kaitējumu nekā labumu, taču ar šo, By Terry Cellularse Hydrance Serum,  man izveidojās "mīlu - mīlu".


Serumi ir visintensīvākie kopšanas līnijas produkti, taču, jau pieminēju, ir apstākļi, kad serums var nodarīt vairāk slikta nekā laba, piemēram,  mana dermatoloģe vispār kategoriski aizliedza tos lietot, kamēr uz sejas ir kaut mazākais komedons, un kad nav, tado tomēr dozēti, atkarībā no cikla, laikapstākļiem (...), skatoties kā reaģē āda.

Lietojot un mēģinot, man ir iepaticies šis By Terry Cellularose Hydradiance Serum sejas ādas mitrināšanai, ādas toņa uzlabošanai, veselīgakam, jauneklīgākam izskatam. Īpaši izstrādāts sastāvs ar dažādu rožu šūnām un ziedu skābēm, ak, cik burvīgi skan, spēj "apūdeņot" ādu un manāmi uzlabot tās izskatu. 
Tad nu sastāvu piekabināšu arī:

Protams, arī neatvairāma rožu smarža, tiesa gan, ļoti, ļoti spēcīga - un es esmu šī brīnuma laimīgā īpašniece.

Par seruma īpašībām runājot, tas ir biezs gēlveida līdzeklis, kas neatstāj silikonīgu kārtiņu uz ādas. To var lietot gan no rītiem, gan vakarā, un, kas ir pats galvenais priekš manis - tas nesarežģī attiecības ar pārējiem kopšanas produktiem, pamostoties no rīta nedara visu nakts kosmētikas kopumu par tādu biezu spīdīgu masu, un dienas laikā nemaitā dekoratīvo kosmētiku. Šis lieliskais vieglums ir ļāvis lietot serumu nu jau kādas trīs nedēļas un redzēt, ka seja ir joprojām gluda un tās izskats ir ievērojami uzlabojies, tā ir viendabīgāka, jūtas un izskatās atpūtusies.

Serumi ir dārgāki nekā citi sejas kopšanas produkti, bet šis neiet kosmosā ar aptuveni 85Eur par 30ml. Vienīgais ierobežojošais faktors ir pieejamība, Feelunique cenas ir vājprātīgas valūtu svārstību dēļ, un man atkal bija jāmaksā pvn, kas liek man vispār aizmirst par iepirkšanos tur. Net-a-porter ir jāmedī bezmaksas piegāde. Bet var darīt vienkāršāk - apmeklēt Creme de la Creme salonus kādā no mūsu kaimiņvalstīm - lieliska atmosfēra, zinošas pārdevējas.

2 komentāri:

  1. Es jau kādu laiku feelunique neiepērkos, nu jau pat LV šis tas ir lētāks kā viņiem

    AtbildētDzēst
  2. Vai jūs meklējat biznesa aizdevumu? personīgais aizdevums, mājokļa aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, nenodrošinātie aizdevumi, riska kapitāls utt. Vai arī kāda iemesla dēļ jums ir atteikta aizdevuma izsniegšana bankā vai finanšu iestādē. Mēs esam privāti aizdevēji, kas kreditē uzņēmumus un privātpersonas ar zemu un pieejamu procentu likmi - 2%. Ja jums ir interese? Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (clintonjohnson536@bk.ru) un saņemiet savu aizdevumu šodienAr cieņu, Clinton Johnson investīciju komanda

    AtbildētDzēst