otrdiena, 2015. gada 4. augusts

BeautyBlender & Beauty Blender Micro Mini

Jau sen izslavētais BeautyBlenders ir pieejams pie mums, pat dažādās krāsās un izmēru variācijās, ka vairs pat nav jāzīlē, vai kaut kur pasūtītais ir TAS vai nav TAS un vai tiešām tas ir TĀ vērts. Vismaz spiegšanas un sākotnējas ažiotāžas. Jāsaka, ka tā līdzinieki, piemēram Ingot ir jau sen pie mums pieejami un man patīk. 
Man rokās ir klasiskais sūklītis stilīgi menlā krāsā un divas mazās oliņas, nu jau viena, jo otru  paspēju pazaudēt uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas.

Lai vai kā arī būtu ar izmēriem, šo sūklīšu fiška ir nemanāmi laba tonālā līdzekļa pārklājuma veidošana, ko panāk, to klājot ar mitru sūklīti. Nav jau nekāda jaunā zināšanu pasaule par ūdens un eļļas (taukvielu, arī silikonu) mijiedarbību, un, manuprāt, tieši šo vielu nespēja sajaukties dod kāroto vieglo vienkārši klājamo kārtu, ko citkārt ir grūtāk panākt ar rokām vai otu. Ar spico maliņu ir viegli strādāt ap acīm un degunu, tādēļ manā skatījumā micro mini izmērs nemaz nav nepieciešams.

Vieni runā, ka BeautyBlender apēd tonālos kā negausīgs rīma, citi slavē sūklīti par tieši pretējo, taču manā gadījumā patēriņš ir lielāks, ko es labprāt ziedoju vieglāka pārklājuma vārdā, darbojoties ar smagākiem un biezākiem tonāliem līdzekļiem.

Varu salīdzināt arī ar Inglot sponžu, kas ir cietāks, bet funkciju pilda tikpat labi un Oriflame, kas gan ir tāds pats ebay pusdolāra sūklis, bet, atkal, spēlējot ar ūdeni un taukvielām, darbojas gluži labi. Nevarētu aizvietot BBlender ar pusdolāra sūkli, bet ar Inglot, piemēram, mierīgi.

Vissliktākais šajā lietā ir mazgāšana, vai man rokas aug nepareizi, bet nevienu no augstāk minētiem neesmu dabūjusi atpakaļ pirmatnējā izskatā, tādi paliek kā mazi morīši.

Vai ir savas cenas vērts? ~18eur. Šis ir labs, bet, manā prātā stāv ar pārvērtēto GlamGlow vienā rindā, jā darbojas, bet tas ir tikai putu pikucītis.  Māk viņi putu pikucīti pārdot, cepuri nost.3 komentāri:

 1. man ir tieši šeit minētais inglot blenderis. no sākuma bija grūti ar to darboties, jo diezgan paciets, kamēr neiemanījos to lietot sev patīkamā veidā. izmazgāt to pilnībā tīru gan ir nereāli.
  nevaru gan salīdzināt ar citiem, jo šis man ir vienīgais.

  AtbildētDzēst
 2. Mimosa, kompliments par skaisto bildi ( atkal)! Blogs veidojas vizuāli ļoti skaists.

  Par sūklīti... Nekad neesmu varējusi saprast, KAS tieši veido šī nieciņa cenu un izraisa tādu sajūsmu. Un jā- bravo mārketingistiem.
  Rūdītākas skaistuma kopšanas ekspertes šausmināsies, bet es vēl joprojām tonālo klāju ar pirkstiem. :))

  Jūlija

  AtbildētDzēst
 3. Es sākumā biju sajūsmā par šo sūkli, bet pat nav pagājis pusgads, es saku - var arī izdzīvot bez viņa. šobrīd lietoju savu Oriflame, kas tiešām pēc tekstūra ir vairāk gumija, bet efekts tikpat labs. Ja Tu saki, ka Tavs nevar atgriezties tik smuks kā pirmā reizē, tad man laikam trāpās tik greizie, jo pēc pāris mēnešiem tie paliek akmens cietumā, kad izžūst un vairs tik viegli samitrināmi. :(

  AtbildētDzēst