otrdiena, 2015. gada 28. jūlijs

Lancome L'Absolu Rouge Brise Rosee Sheer #510

Jau jūlijs tūlīt beigsies, bet es neko daudz šomēness nebūšu uzrakstījusi, kaut gan rakstīt tiešām ir par ko. Šodien ar vislielāko prieku atrādu savu cīņu biedru - Lancome French Paradise kolekcijas pērli L'Absolu Rouge lūpukrāsu tonī Brise Rosee Sheer es nestāstīju ilgi, līdz nospriedu, ka, ja es vilkšu vēl ilgāk, tā vienkārši pazudīs no veikalu plauktiem, taču tā tiešām ir mans šī brīža must have.

L'Absolu Rouge Sheer lūpukrāsa, manuprāt, piešķir ļoti īpašu lūpu toni katrai tās valkātājai. Cik mēs mēģinājām - katrai sanāk savs, skaists un unikāls. Iepakojumā tas ir ļoti spilgts korallis, taču Rose Brisee ir akvarelis - viegls tonis, lieliska kopšana. Līdzīgi kā šīs pašas kolekcijas vaigu sārtumam, arī lūpukrāsai ir neona pieskāriens. Tieši tādēļ šķiet, jo tumšāka āda, jo spilgtāka tā ir, kas liek man domāt, ka tieši šī īpatnība katru no mums dara unikālu. Tonis ir tāds, ka spēj piemānīt pat visu redzošās mammas acis, kas parasti, mani ieraugot, izsaka divus komentārus a) par resnu, jā, zinu! b) pārāk pēlēka. Šoreiz "b"  komentārs izpalika!

Šādi. Pavasarī kopā ar Lancome Blush Subtil Creme Brise Rosee.


Tās dažās vasaras dienās, aiz loga bija 30+, saule ir paspējusi pabrūnināt ādu, vaigi sārtojas no karstuma, lūpukrāsa ir pavisam cita. Tā ir koša, jautra, tā priecājas līdzi vasarai un saulei.


Savā mīlestībā Lancome L'Absolu sērijas lūpukrāsām, tai skaitā Nude toņos, esmu jau atzinusies sen. Šeit.

Tātad, ceru, ka vēl ir veikalos. Cena ~33Eur.

5 komentāri:

 1. Smuki, smuki! Būs jāpaskatās kāda lūpukrāsa, man sen bija lūpukrāsīgs spīdums, patika. :)

  AtbildētDzēst
 2. Ieintriģēja pamēģināt. Nesausina lūpas (mana problēma)?

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti skaists tonis un tev ļoti piestāv :) Man arī ir tā matu rota, kas produkta bildē :D

  AtbildētDzēst
 4. tonis vēl ir pieejams u/v STOCKMANN

  AtbildētDzēst