pirmdiena, 2015. gada 6. jūlijs

Lancome Hypnose Volume-a-porter skropstu tuša

Lancome tušu saime ir krietni kupla - katrai gaumei un vajadzībām un vēl taču ik pa laikam kāds limitētais izdevums īpašā futrālī. Nupat šim pulciņm ir pievienojusies vēl viena slaidā daīļava - Volume-a-porter tuša.

Volume-a-porter ir pirmā Hypnose sērijas tuša ar elastomēra birstīti. To var mīlēt vai nemīlēt, pierast vai tā arī nepierast pie tās, taču Volume-a-porter birstītes sariņi atšķirībā no sitām ir ļoti mīksti un lokani, kas der arī uz pieskārieniem ļoti jūtīgu acu īpašniecēm.

Galvenais princips - viegli un bez piepūles. Garas, kuplas, ideāli atdalītas skropstas jeb "Effortless is a lifestyle". Īpaša formula padara uzklāšanu vieglu, bet skropstas skaistas. Varu tikai piebilst, ka tā tiešām ir viena no visvienkāršāk uzklājamām tušām - pateicoties birstītei var labi nokrāsot skropstas acu kaktiņos un pie pašām saknītēm, bet pateicoties formulai tuša neizsmērēsies ne uzklāšanas, ne valkāšanas procesā.


Kā pamanīju, efektu var panākt dažādu. Tās var būt gan tikko jaušami nokrāsotas skropstas vieglam dienas izskatam, gan svinīgā variantā garas, tumšas un īpaši kuplas skrostas - tušu var labi uzklāt vairākās kārtās, par ko tai milzīgs pluss. 

Arī noturība ir ļoti laba. Šajā karstumā varbūt vien pašā vakarā gribas mazliet ko pielabot, taču es neapvainojos - ir vasara.

Zinu, ka Jūs ļoti mīlat "pirms un pēc" bildes, tad te arī viena tāda būs. Variants ir tas, kā es to daru ikdienā - tuša divās kārtās, skaisti.

Jau kādu laiku Volume-a-porter ir pieejama Lancome stendos, cena ~33 Eur.

8 komentāri:

 1. Nez, vai brūnais variants arī ir? :)
  Ja tā, tad man noteikti vajag. :))))

  AtbildētDzēst
 2. Atbildes
  1. Jā, šī ir izdevusies. Žēl ka nav citu toņu variantu, brūnas, piemēram.

   Dzēst
 3. Vaiii, cik iepakojums glauns un šiks. Pilnīgi vai acis zib! :))
  Uz skropstām tuša tiešām izskatās ļoti skaisti!

  AtbildētDzēst
 4. Atdalošais efekts šai tušas izskatās tiešām iespaidīgs :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, pats labākais,ka arī trijās kārtās tas saglabājas!

   Dzēst