svētdiena, 2015. gada 12. jūlijs

Givenchy Le Rouge a-porter #206 Corail Decollete

Jaunā Givenchy lūpukrāsu sērija Le Rouge a-porter. Dabīgās ādas futrālis, sudrabots ietvars, kniedes, spilgts tonis, balzāma struktūra. Lielisks kopjošo īpāšibu un krāsas savienojums - nav teju iespējams paiet garām.

Toņa izvēlē es arī šoreiz nebiju īpaši oriģināla, pieturējos pie sev tīkamā Corail Decollete (#206) - korallis un avenes, spilgts vasarīgs krēms. Tekstūru sola vieglu, taču pārklājumu ļoti sulīgu.

Noskaņojos sagaidīt kaut ko līdzīgu Lancome Shine Lover, bet izrādījās, ka lūpukrāsa tomēr ierindojama drīzāk klasiskajā līnijā - pārklājums ir biezāks, sajūtams vairāk, taču uzvedas ļoti labi. 
Ražotājs sola, ka šo lūpukrāsu var uzklāt biezā, sulīgā kārtā gluži kā balzāmu, tā variējot toņa intensitāti, taču šis nebija man piemērots risinājums - lūpkrāsa savēlusies. Vienkrārši klājot, dienas gaitā viss ir kārtībā - lūpas tā nesausina, lai gan neesmu pamanījusi, ka ļoti koptu, izskatās labi un saglabā savu toni diezgan ilgi.Vēl pāris vārdus par iepakojumu. Jā, tas ir "mī, uii, ouu un visu rokeru meiteņu sapnis", taču diez ko parocīgs nav, netaisās automātiski vaļā un arī pašu lūpukrāsas maliņu var ļoti ātri nodauzīt pret futrāli, ko es, protams, uzreiz arī izdarīju.


Lai arī tā, šī jaunā sērija ir ļoti skaista - interesanti toņi (kopumā 16), elegants iepakojums, jauka smarža un lielisks izskats.

Domāju, ja meklējiet elegantu iepakojumu un labu funkcionalitāti, tad noteikti der apskatīties šo sēriju, lai gan tieši ši skaistā iepakojuma dēļ, uzklāt to divās sekundēs nesanāks.2 komentāri:

  1. Es atkal iepērkos savos krājumos - izrādās, ka man ir dažas aizmirstas Catrice lūpu krāsas ar ļoti garšīgiem toņiem. :)

    AtbildētDzēst
  2. Ļoti skaists tonis, un tik smukas bildes. :)

    AtbildētDzēst