ceturtdiena, 2015. gada 9. jūlijs

Dzintars Opera Night EDP

Pie mums laikam neatradīsies tāda sieviete pēc 30, kas nav augusi kopā ar "Dzintaru". Tās bija mammas lūpukrāsas, smaržiņas mazās pudelītēs, kas vienmēr smaržoja pēc omes pūralādēm, un vēl mazā smaržu pudelīte zīles formā, ārprāts, tā likās īpaši maģiska! Kas neatceras "Niveja" krēmu un manas pirmās smaržas "Kristīne".

Tāpēc vai dabīgi šķiet, ka "Dzintars" ir tik ļoti mūsu, ka pilnīgi nepieciešams kaut kas īpašāki smalkāks. Protams, daļēja taisnība arī tur ir, bet jaunās sērijas lauž visus stereotipus - es nebeidzu atkārtot, cik ļoti lielā sajūsmā esmu par Opera Night smaržām.
Pašā sērijā ir trīs aromāti, Opera - lilijas un jasmīns, Opera Classic - gardēnija, peonijas un magnolija, Opera Night - īrisi, orhidejas, jasmīns un frēzijas siltā dūmakainā bāzē.

Opera Night varētu būt aukstā gada laika smaržas vai vakara smaržas, bet pavisam drosmīgās var vilkt tās arī tagad, karstumā ir ļoti labi sajūtamas skābenas upenes, ziedošs jasmīns un mazliet rūgtena taču maiga un smalkā frēzija, tās nekļūs uzmācīgi biedējošas, tās parāda citas šķautnes.

Aromāts perfekti iederas mūsdienu lipīgās cukurvates aromātu modē, kāds to salīdzina ar YSL Manfest L'Elixir, cits ar Lancome La Vie Est Belle, vēl varētu runāt par līdzībām ar YSL Black Opium un Viktor & Rolf Flowerbomb, Tom Ford Velvet Orchid, bet tas ir unikāls un nedrīkst, tas ir pat aizvainojoši runāt par Opera Night kā par citu namu aromātu atdarinājumu. Jā, aromāts pārstāv šo saldo augļu un ziedu grupu un kā viss cits, kas griežas apkārt mums, ir modē.

Samtains un garšīgs, kā romantisks vakars uz terases ar skatu uz jūru, garšīgo marcipāna kūku, kas izrotāta ar upenēm. Mazliet vīna - un pretī saullēktam.

Ja par prozu, tad līdz 31.07. Dzintars veikalos ir lielas atlaides praktiski visam, bet daudz kam ir ļoti, ļoti lielas atlaides. Par Opera Night 50ml samaksāju ~17eur.

11 comments:

 1. Ieintrigeji, bus jaiet pasmarzot :)

  AtbildētDzēst
 2. Pēc apraksta spriežot, man varētu patikt opera classic, iešu pasmaržot :)

  AtbildētDzēst
 3. Man patīk, bet es turos. :)
  Dzintaram Tev jāpiemaksā par labo reklāmu!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es tbs veikalā arī noturējos.
   Šo es domāju viņiem jāpasaka, ko tad man! :D

   Dzēst
 4. Jā, atlaides ir, bet es kārtīgi izcilāju produktus, kuriem ir -75% un lielākajai daļai produktu termiņš ir līdz jūlijam (un tik un tā produkts stāv plauktā) vai augustam. :/

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Liliān, tikko izcilāju savējos, man visiem derīgums beidzas 17. gada otrajā pusē.

   Dzēst
 5. Šajā es noteikti kaut kad iebāzīšu degunu, intriga ir radīta! :D :)

  AtbildētDzēst
 6. Kad šīs smaržas tikko iznāca,nopirku rozā iepakojumā.Tās ir lieliskas,smarža turas ilgi,iepakojums dikti glīts!Nemaz nezināju,ka ir atlaides!Noteikti iešu lūkot!

  AtbildētDzēst
 7. Es pirms laiciņa pasmaržoju visu Opera sēriju un man sirdī iekrita šīs smaržas. Tiesa gan, es vairs neatceros, kā tās smaržoja! :D Droši vien jāpaciemojas Dzintara veikalā un jāpasmaržo vēlreiz, varbūt pat iepatiksies tik ļoti, ka būs jānopērk!

  AtbildētDzēst