ceturtdiena, 2015. gada 2. jūlijs

Bobbi Brown Skin Foundation Stick #Warm Ivory

Kosmētika, kas nav brīvi pieejama mūs veikalu plauktos un kuras iegūšana savā īpašumā ir zināmā mērā arī medības, mani parasti ļoti saista, tāpēc šajā rakstā par manu jaunāko medījumu Bobbi Brown Skin Foundation Stick.Es ļoti labi zinu, ka tonālais līdzeklis zīmuļa formā ir viens no lietošanā sarežģītākiem līdzekļiem, jo, lai noturētu līdzekli šādā veidā, ražotājam ir grūti nodrošināt to, ko mēs parasti vēlamies no tonāliem krēmiem - viegls un neredzams pārklājums, kas labi maskē nepilnības. Bobbi Brown virtuāli mani pārliecināja, ka šajā zīmulī tomēr ir apvienotas visas labās īpašības - kompaktums, viegls pārklājums un laba sedzamība.

Dižpārdokļa unikalitāte slēpjas caurspīdīgajā viegli kūstošo eļļu un vasku bāzē, kas labi baro un mitrina ādu, izcili un viegli klājas, ko papildina unikāli gaismu izkliedējošie pigmenti, kas rada pārklājumu, kura intensitāti ir viegli variēt. Kā arī sastāvā ir minerāli, kas absorbē lieko sebumu. Plusā visam zīmulis var kalpot kā tonālais līdzeklis, korektors, to ir viegli paņemt līdzi un ja ir vairāku toņu mazulīši, tad tas esot arī ideāls konturēšanā. Bonusā runā, ka arī saule, karstums, ūdens un mitrums to nespēj ietekmēt. Uzklāšana arī solās būt vienkārša: mazliet uzklāt uz sejas un iztušēt - ar pirkstiem, otu, sponžu - kā ērtāk. Arī der jebkura tipa ādai.


Es izvēlējos Warm Ivory toni ar nelielu dzeltenu apakštoni, kam būtu jāmaskē manas maaazlietiņ iesauļotas sejas nepilnības, taču sadraudzēties mums tā arī nesanāca. Sākumā viss ir tieši tā kā solīts: zīmulis burtiski izkūst, saskarē ar ādu, arī tonis izskatās labs un tekstūra saka priekšā, ka būs gan laba sedzamība, kas, spriežot pēc tekstūras, labi iztušēsies.

Taču nākamais, ko es manu, ir tas, cik spalvaina es esmu. Nē, es nedzīvoju ilūzijās, ka meitenēm nav spalviņu, matiņu un pūciņu, taču cilvēkveidīgu pērtiķi es arī nebiju gatava ieraudzīt. Tonālais līdzeklis īpaši rūpīgi iesaiņo katru mazāko pūciņu, ka var sākt domāt par to, uz kuru pusi tās spalvas lai glamūrīgāk saķemmē.


Paiet kāds brīdis, krēms nosēžas un varētu teikt, ka pat izskatās labi, jo maskēšanas spējas tam tiešām ir ļoti labas un var pat dodies dzīvē. Taču pēc kāda laika krēms atkal migrē un spogulī rāda to pašu ainu. To visu papildina arī skaistas tonālās saliņas ap briļļu ķepiņām un mazie krikumi, kas precīzi atradušas gandrīz katru poru, taču tas viss saglabājot perfekto sejas toni. Sausas ādas gadījumā līdzeklis iēdas visās līnijās un tas tiešām ir ļoti, ļoti noturīgs, ha!

Ļoti žēl, ka mums nesanāca, bet es priecāšos komentāros lasīt kaut ko absolūti pretējo.
Cena: ~40eur par 9g.

6 komentāri:

 1. Man arī ir šis tonālais krēms- zīmulis. Nopirku to Londonas lidostā, jo iepriekš man ir bijuši divi Bobbie Brown produkti un man likās, ka neko labāku neesmu lietojusi ( konsīleris - tāds biezs un no otras puses tam pūderis un bija viens ļoti šķidras konsistences tonālais, labs !) Šis tonālasi - zimulis man ir tonī "cool beige", es gribēju tumšāku, bet kosnultante bija uzstājīga un pastāvēja uz to, ka man nepieciešams šis tonis.
  Sākumā uzklājot liekas, ka pārāk gaišs, tad saplūst ar ādu, es to pludinu ar plakano otu. Patiesībā man ļoti patīk, kā izskatās seja, tikai man uz deguna lielākas poras un par šo neesmu sajūsmā. Rakstā jau bija minēts, ka aptver katru matiņu, nu, un manā gadāijumā katru poru un viņas izskatās dziļas !!!!. Bet... man ļoti patīk, kā tas izskatās pārējā sejas daļā . Un vēl - man nav labākas acu ēnu bāzes par šo :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par atsauksmi.
   Jā, ja to negatīvo varētu novākt, tad zīmulis būtu ideāls.
   Tu šo lieto kā acu ēnu bāzi vai attiecīgo BB produktu?

   Dzēst
  2. Es zīmuli lietoju kā bāzi. Šodien, kad ārā karsts - visu dienu tiešām labi turējās ēnas uz Bobbi Brown zīmulīša. Ēnas, jāpiebilst, bija no "lētā gala" - Milani un Catrice, bet ļoti skaisti toņi.
   Liels Tev paldies par visu, ko mums rādi un stāsti, Tavs blogs ir ļoti interesants un es šeit varu izlasīt ļoti daudz tiešām labu rakstu :)

   Dzēst
  3. Paldies poar labiem vārdiem, un, jā, kā acu ēnu bāze šis tiešām ir izcili labs!

   Dzēst
 2. Man ir viens no BB Touch Up Sticks, tas uzvedas mazliet līdzīgi - izceļ sausumus, par matiņiem nebiju tā ievērojusi, bet pats produkts ir pamanāms uz ādas.. :) Man tas rada tādu smagnēju sajūtu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Varbūt man tāds apgaismojums, ka pirmais, ko es ieraudzīju riktīgas vīrišķa spalvas !:D

   Dzēst