svētdiena, 2015. gada 14. jūnijs

YSL Terre Saharienne nagu lakas: Jaune Babouche #62 un Brun Henne #61

Šīs vasaras YSL kolekcija Terre Saharienne ir Marrākešas iedvesmota - svelmainai saulei austot, lēni mostas austrumu garsvielu tirgus, rūsganas ielas piepildas ar cilvēkiem baltās trādās un tikai nakts dāvā veldzējumu. Atcerēsimies, ka arī Bleu Majorelle laka "nāk" no Marokas, un patiesi, ar šīm abām lakām tā veido nepārspējamu kompozīciju, kuru es noteiktu parādīšu kādreiz vēlāk. 

Brun Henne un Jaune Babouche ir kā garšvielas, kas piedod īpašu garšu mūsu maltītei, šorez - tēlam. Protams, abu laku toņi ir visnotaļ īpatnēji, bet šobrīd es tās apbrīnoju.
Brun Henne (#61) - kajenes piparu un safrāna pulveris. Rūsgani brūngani sārta kaudzīte garšvielu tirgū.


Vēl interesantāka ir Jaune Babouche (#62) laka - tas ir arī mūsu platuma grādos labi pazīstama kurkuma. Tikai ne tādā kā šeit - mazā paciņā nākusi, panīkusi un bēdīga. Tā ir spilgta saules meita.
Runājot par pašām lakām, tad, manuprāt, YSL laku kvalitāte ir viena no izcilākajām segmentā, arī ota, šķiet, krāso nagus pati. Lai arī dreltenie laku toņi parasti ir grūtāk uzklājami, šis noteikti neattiecas uz Jaune Babouche, tā klājas tikpat labi kā jebkura cita laka, taču salīdzinājumam, Brune Henne ir vēl pateicīgāka. Noturība - šobrīd iet ceturtā diena un attēlos Jūs redzat otrās dienas manikīru. 

Vēl tikai piebildīšu, ka abas skaistules ir lieliskas pat uz bālas ādas, bet tā kā saule jau mazliet ir mani noķērus, tad tās vispār ir neatvairāmas - vēl košākas un izteiksmīgākas, stumju ratus un apbrīnoju, goda vārds!
9 komentāri:

 1. Ļoti interesanti toņi, īpaši tā kurkuma :)

  AtbildētDzēst
 2. Šķiet, ka YSL vēl bija līdzīgu toņu lakas, kas saistītas ar Marakešas garšvielu tirgu, bet līdz mums neatnāca.
  Skaisti! Man arī sakārojās kādu jaunu YSL laku un vēl Dior, ko tā arī neesmu izmēģinājusi.

  AtbildētDzēst
 3. YSL lakas ir mani favorīti, bet šī kolekcija priekš manis galīgi garām!

  AtbildētDzēst
 4. Man atkal nu ļoti patīk tā kurkumas laka, kaut arī dzeltenās parasti nav priekš manis. Lūkošu iegādāt!

  AtbildētDzēst
 5. Cik maksā, aizmirsu pajautāt?

  AtbildētDzēst
 6. Vasaraā pedikīra nagu toni pieskanoju bikini krāsai, kurkuma buūs tiesši laikā :) :D

  AtbildētDzēst