sestdiena, 2015. gada 27. jūnijs

TBS Vitamin C sērijas atsvaidzinošs sprejs sejai, dienas krēms, līdzeklis sejas toņa tūlītējai uzlabošanai

Dabas velšu grozā ir parādījiet tikko no dobes nācis tīrais C, bet var papildināt klāstu un veldzēties ar to, kas pieejams veikalu plauktos, šoreiz ar TBS C vitamīna sēriju sejas ādas kopšanai. Sērija ir visai plaša, dažādai gaumei, man ir atsvaidzinošs sprejs sejai, dienas krēms un līdzeklis tūlītējai sejas toņa uzlabošanai.

Visai sērijai ir ļoti izteikts citrusu aromāts, kas krēmam, par laimi, nav tik izteikts kā citiem produktiem, jo, kā jau esmu sacījusi Elīnai, lai arī jauka smarža, uz manas ādas tā kļūst pārāk asa.

Sākšu ar atsvaidzinošo dienas krēmu. Krēms - gēls, noguruma pēdu mazināšanai. Dienas krēms, es uzreiz aicināšu padomāt par papildus SPF līdzekli saulainās dienās, jo aizsardzības pret sauli šim nav, taču tā kā praktiski nu jau visiem tonāliem līdzekļiem tāda ir, es nebūt neskumstu. Tas ir patīkams gan tekstūras ziņā, gan sajūtā uz ādas.


Visinteresantākais man šķita sejas krēms tūlītējai toņa uzlabošanai. Man tas derēja ideāli, un es esmu sapratusi arī to, kāpēc daudzām citām tas nav īsti paticis. Šis līdzeklis apvieno kopjošo un dekoratīvo kosmētiku. Krēma tonis ir viegli oranžs, kas lieliski neitralizē ādas krāsu ar redzamu zili-violeto apakštoni (kādu, jeei, man piešķīra daba), neatkarīgi no tā, vai esat tumšas vai gaišas ādas īpašniece. 

Šeit būs neliels ieskats par konkrētām ādas toņa problēmām piemērotiem risinājumiem - vienkārši ir jāizvēlas pretējs tonis.


Pirms trīs gadiem rakstīju par ļoti līdzīgu Essence produktu, toreiz trūka pieredzes ietērpt vārdos šo efektu, bet, jā, konkrēto sejas toņa īpatnību krēms koriģē un laikam tieši tādēļ daudzas šo līdzekli nav sapratušas.  Virsū šobrīd lieku tikai pūderi, āda izskatās labi, sejas tonis ir uzreiz dzīvāks. 


Vēl es izmantoju pievilcīgu Mols atlaidi (kuponu upuris) un iegādājos izsmidzināmo atsvaidzinošo līdzekli, ērtības labad saukšu par toniku. To var lietot gan dienas laikā līdzīgi kā termālo ūdeni, gan kā toniku. Galīgi nav lipīgs, labi mitrina ādu un padara to gludāku, maigāku. Šim gan ir ļoti izteikta smarža, par to absolūti nefanoju un gaidu, kad tā pazudīs, taču toniks lieliski der izejot no dušas pēc saviem kārtējiem 10tk soļiem, tāds lādiņš nākamam cēlienam. Kā līdzekli kosmētijas atsvaidzināšanai es laikam neprotu un nesaprotu.

Viss ir atrodams TBS veikalos. Lielās atlaides arī ir atrodamas šobrīd turpat. Es pagaidām turos, bet vakar taisni no lidostas iepirkos Stenderā, tur arī ir laaabas atlaides! 

1 komentārs: