otrdiena, 2015. gada 2. jūnijs

Mēneša bilance

Maijs ir skaists mēnesis. Ziedošas ābeles un ķirši, reibinošas maijpuķītes un ceriņi - daba līksmo. Maijs, kā jebkurš mans mēnesis, ir bijis saspringts un darbiem , šī frāzepilns kļūst par manu tradicionālo teicienu, arī kosmētikā bija daudz jaunumu, viss kā mēs ar Visumu sarunājām.
Šajā bildē ir apkopoti vis-vis-visvairāk iepatkušies maija gādātie produkti.

Dekoratīvā kosmētika: Chanel Lavanda nagu laka, Artdeco Lash Booster, Givenchy Matissime pūderveida tonālais līdzeklis, izslavētais Bourjois Healthy Mix Serum Gel Foundation ir tiešām ne velti slavēts, kas uzdeva jautājumu par starojošu ādu - tas ir šo divu pēdējo produktu panākts.

Kopjošā kosmētika sejai: Lancome Hydra Zen Masque - ādas glābiņš pēc lidojumiem. Kiehl's Iris Extract Activating Essence Treatment - Āzijas iedvesmots brīnums, Sanoflore Essence Magnifica Botanical Skin Perfecting Purufying Concentrate - sausās eļļa serums, kas lieliski sader ar manu ādu, TBS C vitamīna sērijas atsvaidzinošs toniks un krēms - vitamīni ādai.

Ķermenis: Eisenberg Body Refining Serum, viegls serums ar klīniski pierādītiem rezultātiem ķermeņa ādas un aprišu uzlabošanā.

Māja: šīs foršās AlanDeko paplātes, tāda kā rakstu "to do" liste nedēļai, ceriņi un Rituals Home Fragrance Sticks. Man ir Sweet Sunrise.

Cītīgi strādājam, lai sasniegtu jūnija mērķus un lai vasaras iesākums būtu skaists!

P.S. Atsauksmes sekos.

Izlietots:

Mēneša atklājums: "Oil pulling"  jeb mutes dobuma tīrīšana ar eļļu, man izgāja vesela kokosriekstu eļļas pudelīte, taču parastā saulespuķu eļļa man patīk labāk. Vispār iesaku šo procedūru - rituālu, jo, lai arī es vienmēr esmu kārtīgi tīrījusi zobus un mēli, papildus skalojot muti ar eļļu katru rītu sajūta ir krietni foršāka.

Vēl no šī trauciņa man iepatikusies TBS Nutriganics Softening Cleansing Gel Oil un Dr. Hauscha jaunais nakts serums arī ir jauks. Vesela rinda ar Kiehl's paraudziņiem - tur arī es atradu foršas lietas, ceru apkopot.


2 komentāri:

  1. Ar kādu saulespuķu eļļu Tu skalo mutes dobumu? Nedaudz samulsu par šādu atklājumu :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Aaa, ar visparastāko pārtikā lietojamo. It kā tagad tā eļļu padarīšana uzņem apgriezienus un sāk parādīties īpaši tam domātie produkti, bet šobrīd parastai eļļai tiešām nav ne vainas! :)

      Dzēst