otrdiena, 2015. gada 16. jūnijs

Eisenberg Paris: Body Refining Serum & Body Lifting Treatment

Grācija un lidojuma vieglums - tas manās acīs raksturo šo duetu - jaunos Eisenberg ķermeņa kopšanas produktus: ķermeni nostiprinošo serumu un liftinga līdzekli, kas spēj cīnīties ar spītīgo celulītu, strijām, pabarot ādu, kas sievietei ir vajadzīgs teju vienmēr. Turklāt visam pamatā ir zināte un arī klīniskie pētījumi par efektivitāti, tas parasti mani ļoti uzrunā.
Body Refining Serum - supervieglas tekstūras serums, kas spēj ietekmēt tauku šķelšanu un, saskaņā ar pētījumiem, atbrīvo ķermeni no aptuveni 600g ūdens un 1kg taukiem 56 dienu laikā pēc lietošanas uzsākšanas. Šis paņēmiens ir īpaši aktuāls vietās, kurām diētas un nekas cits nepalīdz (sportu neviens nav atcēlis, bet būtu labi, ne :D).

Tāpat kā sejas kopšanas serumu, arī šis ir jālieto zem mīļākā ķermeņa krēma, un nepieciešamai iedarbībai tas ir jādara divas reizes dienā. Tā kā līdzeklis ir tik viegls, ka iesūcas zibenīgi, divi ķermeņa kopšanas produkti nav ne pa ilgu, ne arī par daudz. Piemēram, no rīta es apvienoju serumu ar Dr. Hauschka ķermeņa mitrinošo līdzekli, bet vakarā pārī ar otru jaunumu - Body Lifting Treatment.

Body Lifting Treatment - luksuss ķermeņa kopšanā. Šķiet, ka tam piestāv grezna vannas istaba, ar zeltītiem rokturiem, marmora vannu, īstu kristālu lustru, noteikti lielu logu ar skatu uz koptu dārzu, kur dārznieks perfekti pieprot ģeometriju. Produkts, kas spēj šo sajūtu dāvāt.

Tas lieliski baro ādu, bet spēj to panāk ar a) mazu līdzekļa daudzumu b) neatstājot nepatīkamas sajūtas (ipaši barojošiem līdzekļiem, es ļoti bieži jūtu tādu kā plēvīti sev virsū), līdz ar to noder zaudējot svaru, grūtniecības laikā vai pēc tās, kad sāk parādīties vecuma izmaiņās um, jā, kad gribas sevi lutināt.

Es laikam neizteikšos par formulām, aktīvām vielām, to iedarbības mehānismiem, cenšoties pastāstīt kā tas viss strādā, jo šī nav pirmā tikšanās ar Eisenberg un tas, kas man ir bijis - tas strādāja, tāpēc vairāk ticu, ka arī šīs lietas būs ne tikai greznas lietošanā, bet tikpat iedarbīgas.

Eisenberg zīmolu piedāvā Douglas.
Serums: 89Eur
Krēms: 115Eur

7 komentāri:

 1. Ne gluži pa tēmu, bet varbūt vari ieteikt kādu labu nostiprinošu krēmu krūtīm/dekoltē zonai? Tā ir mana sāpe pēc mazā.. (cik, nu sāpe, tomēr uzlabojumus gribētos)

  Miss?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man arī tas bija aktuāli un no tā ko esmu mēģinājusi patika vislabāk payot boost performance un vēl superīgs ir http://www.ekoveikals.lv/lv//higiena--kosmetika/kermenim/bema-biobody-krusu-liftinga-intensivs-4-nedelu-lietosanas-komplekts

   Dzēst
  2. Miss, es laikam neticu, ka krēms spēj pievarēt Zemes pievilkšanās spēku, bet man patika Shiseido krēms, tāds labs barojošs, bet pacelsies viss vai nu bezsvarā kosmosā vai pie ķirurga! (tā gan ir mana pārliecība).

   Dzēst
  3. Nu, mani jau sāk vikt pie ķirurga. Domāju, ar krēmu šo to var pielabot, bet man domāt, ka ar to man pašai būs par maz...

   Miss?

   Dzēst
  4. Da nu, nevar būt tik traki! Bet Tu padomā labi, ja ir otrs, trešais un katru reizi pie ķirurga pievilkt, atkal nav aršana! :)

   Dzēst
  5. :D Nav, jau nav! Bet gribās, lai ir skaisti pa manai gaumei! Es ne par pievilkšanu domāju, bet par šo to nopietnāku - iespējams jāsāk ar konsultāciju un tad jau redzēs.

   Miss?

   Dzēst
  6. Ouuu, silikona būbiji. Galvenais, konsultēties ar vairāk kā vienu speciālistu.

   Dzēst