trešdiena, 2015. gada 10. jūnijs

Artdeco Lash Booster

Vispār esmu ļoti liela skropstu tušu bāžu fane, un manis mēģinātas bāzes (šeit un šeit), vienmēr bija veiksmīgas, Artdeco Lash Booster arī  ierindojas veismju pulciņā.


Artdeco Lash Booster uzdevums ir, pirmkārt, sagatavot skropstas tušas uzklāšanai - bāze tās atliec, pateicoties polimēriem, kas akvelk katrus skropstiņu, labi nofiksē izliekumu un padara skropstas garākas un biezākas. Birstīte ir vienkārša un pats līdzeklis ir viegli uzklājams, nožūstot uz skropstām ir praktiski nemanāms.

Otrkārt, šis ir arī sava veida kopjošs produkts, jo bāze ir bagātināta ar minerāliem un sarkanām aļģēm, kas, ceru, ilgstoši lietojot tiešām uzlabos manu skropstu stāvokli. 

Treškārt, pamanīju, ka bāze palīdz skopstu tušai noturēties savā vietā, īpaši svarīgi, ja diena plānojas gara, karsta un nogurdinoša.

Bildē viss ir vienkārši: skropstas - bāze - bāze+tuša. Ir gan apjoms, gan atliekums, gan garums.

Un šobrīd Doulgas piedāvā ļoti pievilcīgas atlaides visai Artdeco kosmētikai, ir grūti paiet garām!

2 komentāri:

  1. Vienīgā pieredze ar šādu produktu, man ir no L'Oreal tušas, kurai otrā galā bija baltā tuša. :)

    AtbildētDzēst
  2. Es šobrīd lietoju stipri līdzīgu Evaline serumu, no lētā gala. Efekts izskatās stipri līdzīgs, ja ne vienāds :) Vajadzēs kaut kad arī atsauksmi uzrakstīt, jo dikti patīk efekts kādu tie serumi veido. Par skropstu stiprināšanu gan pagaidām vēl nevaru spriest.

    AtbildētDzēst