pirmdiena, 2015. gada 18. maijs

SPAtopia London: Argan Oil Hammam Hot Scrub

Turku pirts noskaņu  sskrubis ar argana eļļu, Nāves jūras sāli, eikaliptu, valriekstu čaumalām, mentolu un ingveru - blāvas un nogurušas ķermeņa ādas atkopšanai. Īsts sajūtu sprādziens katrā ķermeņa šūniņā.

Man patīk šādi ķermeņa kopšanas produkti, kurus lietojot, var sajust, ka atveras ne tikai katra pora, deguns un pat domāšana, bet arī asinis riņko divreiz ātrāk. Mentola,ingvera un eikalipta smaržas sajaukums gaisā, aizverot acis, tā vien aiznes mani uz austrumniecisku spa, taču jāstrādā pašai - acis vaļā, skrubis plaukstās un aiziet!

Par tehnisko pusi runājot, skrubis ir diezgan maigs, taču pateicoties karsējošām ingveram un atvēsionšam mentolam un eikaliptam, tā iedarbība šķiet krietni spēcīgāka. Pēc noskalošanas var, kā jau minēju just, ka ir apstrādāts katrs ādas milimetriņš un ķermenis it kā pat kļūst vieglāks. 

Taču kas man nepatīk - minerālā eļļa skrubja sastāvā, un šeit es teikšu nevis to, ka parafīns ir bubulis, nemaz nē, bet to, ka šo eļļas kārtiņu es fiziski sajūtu un man tā traucē. Citi, savukārt, apgalvos, ka šādi āda saglabājas labāk mitrināta.

Lai arī kurā minerāleļļas nometnes pusē jūs būtu, es domāju, ka skrubis ir labs atradums tiem, kam patīk sildošie, atvēsinošie produkti ar izteiktu mentola un eikalpta smaržu.

Iegādājos iekš: tavakosmetika.lv
Patēriņš ir diezgan ekonomisks, kā arī cena demokrātiska.

5 komentāri:

 1. Ouu, izskatās labs, uz rudeni jāpiefiksē, citādāk man te saskrējuši visādi vasaras skrubji - aveņu, zemeņu, citronu un laima-piparmētru. :D

  AtbildētDzēst
 2. Izklausās labs, noteikti jāpiezīmē sev ;) Cik viņam tas termo-efekts spēcīgs?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Zini, diezgan, lai arī nes neesmu cilvēks ar plānu ādu, es jūtu spēcīgi, taču komforta zonā, nepatīkami noteikti nav! :)

   Dzēst
 3. p.s. man ļoti patīk Tavs jaunais bilžu stils ar saldumiem un puķēm - vienmēr paliek tik labi ap sirdi :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Santa, paldies! Nu, ja godīgi, es neko citu neesmu apguvusi vai man vienkārši no augšas nav ielikuši! :D

   Dzēst