trešdiena, 2015. gada 13. maijs

Nioxin Hair System Kit

Turpinot ābeļziedu tēmu, par Nioxin Hair System Kit - komplektu, kas paredzēts galvas ādas un matu kopšanai, to izkrišanas profilaksei un matu kuplumam, ko iesaka arī Latvijas Matu ārstu asociācija.

Šī Nioxin sistēma piedāvā savu risinājumu draudīgai matu izkrišanas problēmai, turklāt, nevis visiem vienu, bet katram savu - šī līnija sastāv no sešiem komplektiem, kas paredzēti dažādiem matu tipiem un stāvokļiem, Jūs pati vai frizieris var piemeklēt vispiemērotāko. Katrā no komplektiem ir kaut kas savs, kas paredzēts tieši konkrētam lietotājam.

Runā, ka 70% lietotāju jau 4 nedēļu laikā pamanīs atšķirības un es ceru, ka arī Latvijas Matu ārstu asociācijas zīmodziņš tur nav par velti uzspiests un sistēma palīdzēs cilvēkiem, kurus satrauc izkritošo matu problēma. Mani pašu uzrunā zīmola koncepcija rūpēties par mateim līdzīgi kā rūpējamies par seju - neatlaidīgi un uzmanīgi. 

Man iedalītais 5. komplekts, manuprāt, nav no tiem stiprākajiem (bet pati es laikam vispār ņemtu 6., jo man nudiem ir piecas šķipsnas divās rindās izbālinātas), tajā ir kompleksi, kas palīdz līdzsvarot, mitrināt, aizsargāt un nogludināt matus. Te ir attīrošais līdzeklis jebšu sampūns, galvas ādas revitalaizers jeb kondicionieris, kas ir jāuzklāj no galvas ādas līdz pašiem matu galiņiem (parasti kondicionierus es uzklāju no "ausīm uz leju") un līdzeklis ar antioksidantiem galvas ādai, kas ir jāuzklāj uz tikko mazgātiem matiem kā pēdējo soli, jo tā uzdevums ir barot un atsvaidzināt galvas ādu.

Visi līdzekļi satur piparmētru eļļu, kas kārtīgi atsvaidzina, līdz ar to šī sistēma būs pirmrindniekos vasarā. Šampūns ar kondicionieri atstāj matus svaigus, vijīgus un arī diezgan gludus, lai arī uztraucos, kondicionieris nepadara matu saknes netīras uzreiz. Visgrūtāk iet ar izsmidzināmo līdzekli, jo man taču parasti vajag vēl ieveidot ar putām, laku un tā, un vispār es nedraudzējos ar leave-in līdzekļiem. Pēdējo lietoju home-spa dienās, bet tomēr uzskatu, ka ja grib redzēt rezultātu, ir jālieto tieši tā kā ir jālieto - pēc katras mazgāšanas reizes, kārtīgi un neatlaidīgi.

Nioxin var iegādāties u/v Stockmann, salonos, kas strādā ar Nioxinm, bet vēl vienu atsauksmi var izlasīt pie Sugarmakeup.

2 komentāri:

  1. Es lietoju tieši šo - 5.sērijas komplektu un man tas nedeva nekādus rezultātus :(

    AtbildētDzēst
  2. Man traki patīk piparmētras matu kopšanas līdzekļos :)

    AtbildētDzēst