piektdiena, 2015. gada 1. maijs

Mēneša bilance

Laikam vairs pat nav jāpiemin, ka aprīlis paskrēja ļoti ātri: bērns, darbs, svētki, darbs, bērns, svētki. Dažas skaistas prezentācijas, mazliet atpūtas izbraucienu, smaržas, jaunā pieredze un pazīšanās.
Pie veiksmīgākiem mēneša atradumiem un Artas iedvesmotā - sejas fitness. Individuālās konsultācijas laikā izrunājām lietas, kas interesē un uztrauc mani, iemācījos limfodrenāžas pašmasāžu, nonācām pie secinājuma, ka tā manā gadījumā ir aktuālākā lieta. Kā jau teicu, šī bija viena vērtīga pusotra stunda! Mājās taisīt pagaidām neapnīk, jo neprasa nedz lielu saņemšanos, nedz pārģērbšanos vai aprīkojumu, īsāk sakot fitness "Ugunsgrēka" laikā, lai smadzenes pavisam neaizlīp!

Kosmētikā šis bija tukšīšu mēnesis:


Visvērtīgākais produkts - REN Flash Rinse One Minute Facial. Uz beigām maska mainīja savu krāsu uz zaļganu (tūbiņā), bet atšķirību lietošanā es nemanīju, taču, pērkot atkārtoti, neatstāšu to vannā.

Vēl man patika Uriage Hyseac sērijas sejas toniks ar AHA un BHA, pietiekoši maigs, bet iedarbīgs laikā, kad āda pastiprināti taukojuas.

LRP Serozinc neprasa īpašu pieteikšanu.

Patika arī Kneipp vannas eļļa pret muskuļu sāpēm. Svaigs kadiķis.

Pie šīs miskastes relatīviem neveiksminiekiem nosaukšu Siberika smiltsērkšķu skrubi galvas ādai. It kā jā, strādā, bet līdz galam es īsti nesapratu, turklāt tas prasa daudz laika, kas īsti šobrīd man neder.

Būtībā viss, lai jauki svētki, maijs un tad jau vasara! 

6 komentāri:

 1. kāds ir tas Uriage toniks? nav lipīgs? plauktā mētājas Norewa AHA/BHA toniks, bet nu tiik lipīgs, ka nevaru piespiest sevi to izlietot :( bet ko līdzīgu gribas gan.

  AtbildētDzēst
 2. REN Flash Rinse One Minute Facial jau kādu laiciņu manā vēlmju sarakstā, bet visu laiku aizmirstu nopirkt :D

  AtbildētDzēst
 3. Kneipp vannas produkti mani jau sen interesē, bet mūždien aizmirstu - svaigs kadiķis izklausās ļoti labi :)

  AtbildētDzēst
 4. Mazliet gribu aizstāvēt galvas skrubi. Manai meitai tas ļoti palīdz tikt vaļā no taukainām blaugznām. Kādreiz viņai matos visu laiku bija plēksnes, no kurām grūti atbrīvoties, tagad vairs nav. Droši vien tas vienkārši tev nav aktuāli. Es pati pamēģināju, man patika tā atvēsinošā sajūta, bet man šis produkts nav nepieciešams, tāpēc arī netērēju tam savu laiku.

  AtbildētDzēst