pirmdiena, 2015. gada 25. maijs

MAC Retro Matte Lipstick Ruby Woo (#C84).

Šī MAC matētā sarkanā lūpukrāsa ir ikona. Saka, ka tieši Ruby Woo tonis ir ideālais sarkanais, kas piestāv visām, ir ļoti spilgts, taču ne vulgārs, zobi ar to kļūst baltāki un valkājot to, katra var justies kā karaliene, kurai pievērsti visu skatieni.

Runājot par toņiem, man ir ar ko salīdzināt un, nudien, izskatās, ka zilā un oranžā apakštoņa attiecības ir izsvērtas ar nanoprecizitāti. Chanel Pirāts arī ir visu laiku klasika, taču var redzēt, ka tā ir krietni zilāka.

Ruby Woo ir matēta lūpukrāsa, tās finišs ir kā samteņu ziedlapiņas - dziļš, izteikti matēts, samtains. Manai bālai ādai un plānām asimetriskām lūpām šī tomēr ir par spilgtu, taču melots nav, - lai arī ļoti koša, tā nepasvītro ādas iesārto toni un komplimentē tēlam.


Taču pati uzklāšana un komforts (precīzāk, diskomforts) to valkājot, manās acīs pārsvītro visu šī toņa burvību. Visas negatīvās matējošās lūpukrāsas īpašības ir sastājušas tādā kā militārā parāde - grūti uzklāt par ar otiņu, tā ir tik sausa, ka lūpas izkalst, mazliet vēlāk tā saveļas veidojot neglītu strīpu un nepārtraukti gribas aplaizīt lūpas, padzerties un vienkārši to nomazgāt. Šis noteikti kaut kādā mērā ir atkarīgs no lūpu ādas mitruma līmeņa (?), jo draudzenei Ruby Woo patika krietni labāk, kā arī uz viņas tumšākas sejas tā izskatījās vēl labāk - īsta dīva!

Man ir šādi. Priecājos, ka esmu pieskārusies leģendai, priecājos par secinājumiem, priecājos par to, ka kādai citai tā kalpos labāk.

Iegādāties: u/v Stockmann cenā ap 20Eur.
P.S. Rota - mans darinājums.

9 komentāri:

 1. attēlā izskatās tev uh! un ah! - ļoti spēcīgi un kā īstai karalienei! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aaaa, nu bildēs es zinu savu skaisto leņķi, dzīvē diemžēl tā nav! :D

   Dzēst
 2. Jā, šī lūpu krāsa ir leģendāra, bet man vienmēr ir licies, ka viņa izskatās nu tiik sausa. Smuki, bet domāju, ka man ar viņu arī nebūtu komfortabli.

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti skaisti, bet ja sausa, tad man noteikti neder.

  AtbildētDzēst
 4. riktiiga sniegbaltiite. loti smuka lupu kraasa

  AtbildētDzēst
 5. Tev ļoti piestāv! Es glābjos ar lūpu balzāmu pirms uzklāt Ruby woo un tad ir daudz maz valkājama. NOTEIKTI nav priekš katras dienas, vismaz manā gadījumā, bet kādam svētku pasākumam man ļoti patīk, jo turās ilgi un nav vislaik jāpielabo. Kā arī labs lūpu zīmulis palīdz, tad neveidojas tā "sausā līnija". :)

  AtbildētDzēst
 6. Skaisti izskatās! Pat vairāk nekā skaisti! Tāda grācija un elegance ;)
  Man šis tonis atgādina L`Oreal sarkano kolekciju, jo ja nemaldos JLo tonis varēja būt līdzīgs šim. :) Ruby Woo ir klasika ko vajag ikvienai dāmai, tomēr nespēju saņemties un izdomāt no visiem toņiem kuru vēlos sev kā pirmo MAC lūpeni. Laikam šī tā nebūs, jo pieļauju domu, ka nespēšu cīnīties ar tām daudzajām problēmām. :(

  AtbildētDzēst
 7. Man ļoti patīk nosaukums - Ruby Woo :) Par pīti sausuma faktoram-gribas izmēģināt!

  AtbildētDzēst
 8. Es laikam esmu viena no tām, kurai viņa nesagādā tik daudz raizes :) Ļoti patīk. Pirms uzklāšanas gan vienmēr lūpas noskrubēju, pabaroju ar lūpu palzāmu un tikai tad klāju virsū.

  AtbildētDzēst