sestdiena, 2015. gada 16. maijs

Lancome Blush Subtil Creme #2 Brise Rosee

Maigs krēmveida vaigu sārtums no Lancome pavasara kolekcijas French Paradise - vasaras atpūtnieces tēlam, sāļam jūras vējam, maxi kleitām un rietošai saulei.

Vaigu sārtums, kas lieliski atsvaidzina seju, jo, lai arī tonis iepakojumā iszskatās pat nelietojams - tas ir tumšs un spilgts aveņsārts ar vieglu šimmeri,  tā multeņu iepakojums it kā saka, ka jāgatavojas kam krietni jautrākam.

Es nezinu, vai tā ir manas ādas ķīmija vai tā ir jābūt, bet uz manas ādas tonis izveidojas krietni atšķirīgs, tajā ir vairāk koraļļa nekā avenes. Smalkais šimmeris pazūd, dodot veselīgu gludu mirdzumu, tieši to, kas pieškir sejai to laiskās atpūtnieces izskatu.

Populārai tekstūrai "cream in powder" es pievienotu vēl vienu transformācijas posmu "cream in powder, powder in tattoo", jo vaigu sārtuma pigments absorbējas ādā un vēlāk to varēs noņemt tikai un vienīgi ar demakijāžas līdzekli, nevis piepūderējot, paberžot vai kā citādi uz ātro roku! Tā kā valkājot, tonis nepaliek košāks un uzklāt vaigu sārtumu ir pavisam vienkārši (tas lieliski iztušējas pat "nullītē"), šis tetovējuma efekts ir liels bonuss.

Ja labi ieskatās, tad pamanīsiet, ka sārtums ir ļoti dabīgs, taču to starojošo efektu dod, es pat nezinu kā nosaukt, viegla neona nokrāsa (???). Nē, nepārtprotiet, nevis neona izkārtnes izpratnē, bet tur noteikti ir kāds noslēpums.

Vēl mani ļoti uzrunā Coral Alize tonis, kas iepakojumā arī ir maldinoši oranžs, bet uz ādas ir pasakaini svaigs ar to pašu netveramo vasarīgo svaigumu.

French Paradise kolekcija jau ir pieejama veikalos, noteikti der ielūkoties, jo dzīvē viss ir savādāk - labāk. Šeit uz lūpām man ir tāda paša toņa lūpukrāsa, laikam jau lieki teikt, ka arī tā slēpj patīkamu pārsteigumu. Vēlāk.

3 komentāri:

  1. Izskatās superīgi! Un apraksts arī dikti vilinošs :) Laikam, ka šito man arī vajag! Vismaz uz manas ādas tieši neona toņi izskatās visdabiskāk :)

    AtbildētDzēst
  2. Izskatās lieliski! Vai var uzzināt, kā da vēl kosmētika lietota šajā bildē? Āda izskatās tik mirdzoša :)

    AtbildētDzēst