ceturtdiena, 2015. gada 28. maijs

Givenchy Matissime Powder Foundation SPF20

Pūderveida tonālie līdzekļi parasti ir smagi un pārāk manāmi uz sejas, taču šis ir apgāzis manus stereotipus un ne velti, mana pieredze ar Givenchy Fluid Foundation bija lieliska, un šis, Matissime pūderis, spēj absorbēt trīs reizes vairāk sebuma un mitruma nekā parasts pūderis, tādējādi matējot seju visas dienas garumā.
Šis ir ārkārtīgi smalka maluma līdzeklis, lai arī matējošs, tomēr labi mitrina ādu. Lietojot neesmu manījusi, ka tas pasvītrotu sausos pleķīšus, kas, jā, arī taukainās un kombinētas ādas īpašniecēm mēdz būt (ražotāji, šo derētu atcerēties). Pūderis lieliski izlīdzina sejas toni, paslēpjot nelielu pigmentāciju un apsārtumu vieglā vidēji sedzošā plīvurā. 

Lietošanas laikā pūderis neosidējas nesaiet rieviņās, tas ir lielsks gan kā solo produkts, gan kā finišs virs tonālā krēma - arī tad klājums būs viegls. 

Lai iegūtu tonālam līdzeklim līdzvērtīgo pārklājumu, tad ir jāizmanto vai nu komplektā esošais sponžs, arī stilīgi melnā krāsā vai arī kāds cits, piemēram BeautyBlender (sausu). Lietojot kā finiša produktu - otu. Taču, ja ceļā nav ota tomēr nestāv ne somā, ne mašīnas cimdu nodalījumā, tad vieglītēm ar sponžu arī būs ļoti, ļoti labi. Es mēdzu atjaunot pārklājumu dienas otrā pusē. 

Vēl ir interesanti, ka šo kastīti var lietot kā mobilā telefona aksesuāru, tas laikam lai somā, meklējot vienu vai otru, ietaupītu laiku! 

Par toņiem. Man ir pats gaišākais #12 jeb Mat Nude, kas labi der gaišai ādai, turklāt tas nav nedz rozā, nedz dzeltens.

Givenchy var iegādāties Neroli veikalā vai Feelunique, aptuvenā cena: 50Eur.

6 komentāri: