piektdiena, 2015. gada 8. maijs

Babor Cleansing: Deep Pore Cleansing Mask with Peeling Effect

Kāds brītiņš ir pagājis no iepriekšējā raksta, bet man ir attaisnojums - mazs ķipars skaisti ceļas kājās un stāv, stāv, stāv, bet īsti nezina, ko darīt tālāk, te, protams, es jau kā Zirnekļcilvēks esmu klāt, viss pārējais ir sadalīts termiņos un uzdevumos. Šodien atelpai - Babor Cleansing Deep Pore Cleansing Mask with Peeling Effect.
Poras dziļi attīrošā maska ar pīlinga efektu satur kaolīnu (baltos mālus) un salicīlskābi. Lai arī es neesmu mālu masku piekritēja, šo es tomēr negribēju laist garām, jo pīlings papildus tīrām porām, piekritīsiet, skan labi un ar Babor mums ir veiksmīgs stāsts. 

Dzīvē izrādījās, ka tā ir diezgan vienkārša mālu maska ar nelielām granulām, kas it kā arī veic to pīlinga efektu, bet pēc fakta diezin vai. Maska labi attīra poras un, acīmredzot, salicīlskābe padara ādu mierīgāku un gludāku. Protams, neizpaliek arī tas, ka maska piekalst un to ir diezgan grūti nomazgāt. Es zinu, ka vieni uzskata šo par efektu, man tas noteikti ir defekts, jo es parasti ar masku aizsēžos un mazgāju līdzekli, kad tas jau sāk atgādināt Sahāras tuksnesi, kas būtībā nav pareizi, bet tā man dzīvē izkārtojas - vai nu nevaru sagaidīt vai gaidu pārāk ilgi.

Atkāpjoties no manas neprasmes, jāatkārtojas, sakot, ka viss pieteiktais ir izpildīts un maska noteikti radīs plaukta vietu cilvēkiem, kas ir ar māliem ir uz "tu".

Šo viegli un svaigi smaržojošo tūbiņu var iegādāties Babor salonā, bet cik maksā, es vairs neatceros - 19 vai 29. 1 komentārs:

  1. Paldies par atsauksmi, arī skatījos uz šo masku. Labi, ka nenopirku :)

    AtbildētDzēst