piektdiena, 2015. gada 10. aprīlis

TBS eļļas attīrošie līdzekļi sejai.

Nokavējies sveiciens katoļticīgiem Lieldienas un tieši laikā - pareizticīgiem, lai klusi un mierīgi! Iepriekšējā nedēļa absolūti citā režīmā - ar pilnu iegremdēšanos darbā 24/7 (jā, jā), taču man ir sakrājušies arī kosmētiskie jaunumi un favorīti.

Eļļas un sviesti manā sejas attīrīšanas rutīnā ir jau sen un kā izrādījās, uz palikšanu. Man patīk tas, kā eļļas (sviests) tiek galā ar visu dekoratīvo kosmētiku, man patīk, ka tie vairs nav vates plāksnīšu kalni, sejas, īpaši acu zonas berzēšanas arī vairs nav, nav arī tās "brīnišķīgās" sajūtas - pamosties no rīta un uz it kā tīrās sejas ieraugi vakardienas tušas paliekas. Šobrīd uz mana plauktina stāv šie divi līzekļi: Kumelītes attīrošs sviestkrēms un Nutriganics attīrošā želeja-eļļa sejai. Abi no TBS.
Blogeru izslavēti hīti, un arī es, ar savu otro soprānu, pievienojos šai skaistai dziesmai. 
Kumelītes attīrošs sviestkrēms - nevar nepamanīt līdzīgu ar citu lielu hītu - Clinique Take the Day Off (kāds to redzēja pārdošanā tagad?) ir ideāls līdzeklis jutūgās ādas un acu īpašniecēm, arī kontaktlēcu valkātājām. Uz sejas uzklāts sviests pārvēršas par eļļu, izšķīdina dekoratīvo kosmētiku, atliek tikai noskalot. Produkts ātri emulģējas, un skalojot pārvēršas par vieglu pieniņu. Kumelītes sērijā ir arī brīnišķīga eļļa sejas tīrīšanai, par to vairāk pie Santas.

Tikpat labs, taču citas konsistences līdzeklis ir Nutriganics želejas eļļa. No eļļas želejā vai no želejas eļļā, būtībā nav svarīgi, jo arī šis līdzeklis lieliski tiek galā ar dekoratīvo kosmētiku un dienas nogurumu, un pazūd, ātri. Varbūt iepakojums un forma šim tomēr ērtāka nekā iepriekšējam nosauktam, taču tas arī ir gaumes jautājums.

Izmēģināšanai, protams, man jau ir arī citi līdzekļi, bet pagaidām varat palasīt par lielisko Babor eļļas kompletu, Mizon krēmu, Kanebo.

11 comments:

 1. Es ap to sviestkrēmu staigāju kā kaķis ap krējuma podu - nevaru saprast - man vajag, vai tomēr nē. Nav ļoti trekns? Un kā ir, acīs - nekož? Un eļļaina plēvīte nepaliek? Man pārāk daudz jautājumu...:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nepaliek nekādas plēvītes :) Acis nekož.

   Dzēst
  2. Man kā lēcu lietotajai acīm neder sviests, bet sejai ideāli

   Dzēst
  3. Ieva- kādā ziņā? Man kā lēcu lietotājai der. Kas tieši tev neder?

   Dzēst
 2. es vakar noskatījos uz to sviestkrēmu, bet noturējos un nenopirku :D

  AtbildētDzēst
 3. Arī sāku aizdomāties par šo tēmu, jo, kad lietoju Clinique līdzekli, bet gan divfāžu šķidro versiju, nevis sviestu, tad man pilnīgi visa kosmētika tika noņemta bez berzēšanas, bet tagad lietoju divfāžu no Loreal un tiešam no rītiem redzams, ka nu nav pilnīgi viss notīrīts.
  Pievienojos RoseLouxembourg jautājumiem.

  AtbildētDzēst
 4. Clinique ir foršs, dažos (ne visos Douglas) var atrast. Man patreiz šo uzdevumu veic kokosriekstu eļļa :))

  AtbildētDzēst
 5. Man TBS eļļa patika vairāk, nekā sviests :)

  AtbildētDzēst
 6. Es arī kā neizlēmīgs bērns saldumu veikalā- gribu eļļu vai šito sviestu. Bail,ka ar sviestu acis aizlips ciet ;D

  AtbildētDzēst
 7. Neviens no šiem līdzekļiem acu dekoratīvo kosmētiku bez piepūles man nav notīrijis. Tāpēc izvēlos palikt pie micelārā ūdens un vatītēm, šos (man gan sviestu aizstāj eļļa) atstāju tikai sejai.

  AtbildētDzēst
 8. man nepatiik ne viens ne otrs, nenotira kosmetiku lidz galam un netiribas sajuta paliek

  AtbildētDzēst