piektdiena, 2015. gada 17. aprīlis

Burberry: Curve Lash Mascara + Eye Colour Wet & Dry Shadow Storm Grey (#303)

Jaunas tušas pirkšana - tā parasti ir sarežģīta izvēle. Cīņa starp pārbaudītām vērtībām un nezināmām, varbūt vērtībām, varbūt arī nē. Jaunais parasti uzvar, arī šoreiz. Man ir lielisks Burberry duets: Curve Lash Mascara + Eye Colour Wet & Dry Shadow.
Skropstu tuša ir radīta dabīgam efekam, palīdz "atvērt" acis, jo maza čakla birstīte spēj nekļūdīgi nokrāsot skropstas pat acu kaktiņos un piešķirt tām labu izliekumu. Formula ir īpaši noturīga un neatstāj nospiedumus. Tas ir pārbaudīts pirtī, pavisam nejauši, bet rezultāts no tā nemainās - izturēts godam. Šobrīd ir manu iecienītāko tušu saraksta augšgalā, jo tai nebija vajadzīgs kaut kāds pierašanas/apžūšanas periods, tā lieliski nomazgājas un perfekti turas ekstrēmos apstākļos. Liels pluss, ka arī brūno toņu cienītājas pie Burberry atradīs savu, brūno tušu, pat vairākos toņos (Effortless Mascara, pat trīs nokrāsās).

Eye Color Wet & Dry Shadow Storm Grey tonī izvēlējos vadoties tikai pēc toņa nosaukuma, jo oficiālās lapas bilde man ļoti, ļoti melo. To iztēlojos kā svina smagās debesis novembra pēcpusdienā, kad līst lietus, valda spēcīgs vējš un šķiet, ka debesis var aizsniegt ar roku. Trāpījums desmitniekā gan ar toni, gan pielietojumu - tās ir ideālas stingrā dress-code ofisa acu ēnas ar satīna finišu, kurās lieliski balansē zemes pelēkais un brūnais, nevedot mūs pie ziliem vai rūsganiem apakštoņiem.
Ēnas var uzklāt gan mitrā, gan sausā tehnikā, no tā variē toņa intensitāte, bet lai kā arī uz acīm būtu, tehnika noturību un sapludināšanu neietekmē. Šie rādītāji ir lieliski!

Šāds tonis izceļ jebkuras krāsas acis un neprasa īpašas prasmes uzklāšanā. Te gan var labāk novērtēt tušu.

Gan kvalitāte, gan noformējums - īsta kosmētiska mīlestība, kuru iesaku piedzīvot arī Jums!

Burberry klietnu serviss strādā nenoguris, palīdzot tikt mums pie kārotā. Šo lielisko komplektu es pasūtīju Burberry online veikalā. Radās sarežģījumi ar manu Visa, ko, protams, izdevās ātri atrisināt, un mani sajūsmina klientu dienests, kas vienmēr ir, citēju: "More than happy to help you!", bet jebkurā gadījumā, pārbaudiet vai maksājums ir izpildījies un pasūtījums patiešām ir veikts.
9 komentāri:

 1. Otiņa tušai izskatās ļooti forša un vispār - Burberry kosmētika ir īsts baudījums acīm :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tas gan, gribu vēl lūpukrāsas un tonālo līdzekli, bet man visa kā ir tiiik daudz! :)

   Dzēst
  2. Taisi lielpārdošanu un atbrīvojies no kvantumiem :)

   Dzēst
 2. Ļoti skaistas bildes! Ēnām tonis burvīgs. :)

  AtbildētDzēst
 3. Gribu tušu un kādu gaišāku ēnu vai paleti.

  AtbildētDzēst
 4. Sen plānoju izmēģināt kaut ko no viņu kosmētikas! Labi, ka interneta veikala apkalpošana viņiem ir līmenī!

  AtbildētDzēst
 5. Tuša tiešām ir lieliska, priecē tieši brūno toņu izvēle :)

  AtbildētDzēst