pirmdiena, 2015. gada 23. marts

Shiseido Ibuki Multi Solution Gel

Shiseido Ibuki sērijas apraksts vilina. Sola esošo ādas problēmu koriģēšanu un to laicīgu novēršanu  nākotnē. Tās ir zinātnes tehnoloģijas, patentēti mehānismi, kas strādā mūsu un mūsu ādas labā, īsti Uzlecošās saules zemes stilā.

Ibuki sērijas jaunums - Multi Solution Gel izklausās pec katras sievietes Svētā Grāla, dzīvības ūdens avota, kas spēj novērst visdažādākās ādas problēmas, kuras ir raisījis stress un nepareizs dzīvesveids. Sava veida unikāls gēls, tā ir ne tikai tūlītēja ātrā palīdzība ādai, bet arī kopjošs produkts, jo ilgtermiņā tas spēj paveikt pirmajā rindkopā aprakstīto.


Formula ir ļoti maiga un der pat jutīgai ādai, ādai ar akni, sausai ādai, jebkādai ādai. Gēlam piemīt interesanta struktūra, šobrīd moderna atsperīgā želeja,  kas labi uzvedas pat virs meikapa un, pamanot akūtu problēmu, gēlu var lietot pat šādi - šis man ļoti patīk, jo ir brīži, kad es burtiski jūtu kā man lien kāda pumpa ārā! Un tie ir ne tikai izsitumi, ko šis gēls sola uzvarēt, bet arī ādas sausums, kaut kāds kairinājums - jebkas, ko jūs saprāta robežās uzskatāt par problēmu.  


Želeju var integrēt arī ikdienas kopšanā, lietojot to kā pēdējo soli, virs visiem citiem jūsu sejas rutīnas produktiem, uzklājot to vietās, kur ir nepieciešama gudro molekulu palīdzība. Lai arī ķobītī ir tikai 30ml, arī ikdienas lietošanā produkta patēriņš ir mazs un tā pietiks ilgākam laikam.

Šobrīd atkopjos pēc lāzerpocedūrām, ir pāris zilumiņi un pamatīga tūska (kāds jau te teica, varu organiski iekļauties Centrāltirgus pievārtes vidē, ha, ha, joku pēteri), un arī šeit želeja veldzē un dziedē, lai arī pēc šādām mocībām skaistuma vārdā esmu radusi pie aptiekas kosmētikas. Šonedēļ man ir ķīmiskais pīlings, arī tad - redzesim.

Es īsti nesaprotu, ko viedie austrumu zinātnieki tur ir iemaisījuši, bet līdzeklis strādā, saprāta robēžās, taču jūtami un acīmredzami. Es lietoju gan kā pēdējo soli ādas kopšanā, gan arī mazs sample trauciņš pavada mani, lai kur es dotos, ar tīrām rokām un vieglām pliķējošām kustībām, tas nav nedz sarežģīti, nedz arī bojā meikapu, ļoti ērts veids cīņai ar sausām pleķīšiem vai pūtītēm. 

 Stockmann, 50Eur.

Kādi ir Jūsu mīļākie Shiseido produkti?
4 komentāri:

 1. Ļoti ļoti gaidīju atsauksmi par šo produktu :)

  No Ibuki līnijas mēģināts mīkstinošais koncentrāts, aizsargājošā emulsija ar SPF 15 un acu krēms - visi produkti ļoti patika. No dekoratīvās kosmētikas ilglaicīgs favorīts ir dekoratīvās kosmētikas bāze - nav silikonīga, ar vieglu gaismu atstarojošu efektu.

  Kā ir ar šo želeju, to lietojot kā pēdējo soli - vai pēc tās uzklāšanas nepaliek tāda nedaudz ķipīga sajūta jeb nekā tamlīdzīga?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, ka padalījies. Man Ibuki acu zonas krēms diemžēl izrādījās ne 100% veiksmīgais pirkums, jo uzklājot kož acīs (kā spirts, vai?), bet viss pārējais patīk.

   Lietojot kā pēdējo soli, nekas nepaliek, vispār nekas, iesūcas bez pēdām, atliek tikai gaidīt efektu. :)

   Dzēst
 2. Paldies par atsauksmi :) re kur vietnieks manam mīļam Beaute Pasifique Gelcoat C-dry air comfort gēlam. Būs jāizmēģina!!!

  AtbildētDzēst
 3. Iegādājos Shiseido Ibuki sejas krēmu, nevarētu teikt, ka esmu apmierināta. To lietojot, acis visu laiku bija jūtīgas, apsārtušas, pat nelietojot to acu zonā. Tiklīdz pārtraucu to lietot, vairs ne miņas no sarkanām, jūtīgām acīm. Sapratu, ka man piemērota ir dabīga kosmētika, esmu sajūsmā par Bio2you kosmētiku. Krietni lētāk kā Shiseido un pilda tas pašas funkcijas.. daudz labāk kā dārgie krēmi..

  AtbildētDzēst