trešdiena, 2015. gada 25. marts

REN Flash Rinse One Minute Facial

Lai arī agrāk kaut kā nav sanācis, REN manī vienmēr ir raisījusi simpātijas, taču mūždien ir pārāk daudz krājumu, tad, kad izlietošu, tad, kaut kad. "Kaut kad" brīdis ir pienācis ar REN jaunumu - vienas minūtes pat ne sejas masku, bet veselu sejas procedūru. Jaunums tik uzrunājošs, ka nepacieš nekādas atrunas.
Tātad, kā jau teicu, tā nav maska, bet sejas procedūra, kas momentāli atsvaidzina un atjauno ādu. Formulas sastāvā ir ar ūdeni aktivējams C vitamīns, kas strādā pret ziemā, ofisā un sastrēgumos uzņemto pelēcību. Mazliet vairāk kā viena minūte un āda staro dzīvībā un atpūtā. Šo rakstot, es piekrītoši māju ar galvu, jā, jā un vēlreiz jā.

REN savos produktos neizmanto visus mūsdienu "bubuļus", taču kad es uzklāju masku, skrēju skatīties, vai tiešām tajā nav silikona, jo uz mirkli sajūta ir tieši tāda, kārtīga silikona kārtiņa, tik interesanti, jo tālāk notiek spēle ar tekstūru, maska paliek kā vasks, tad - kā eļļa, tad - kā skābe.
Tā, nelielam ieskatam:

Nepieļaujiet manu kļūdu, ņemiet nelielu maskas daudzumu, tāda pikucīša principā arī pietiek sejai, kaklam un dekoltē ņemiet dubulto devu. Lielāka deva ir izšķērdība, šeit pilnīgi nav nepieciešama kārta biezāka, nekā ikdienas krēma deva. Masku ir jāiemasē sausā, attīrītā āda, tad tā sāk atgādināt parafīnu, pirmais solis. Otrajā solī, saslapinām pirkstu galus un, ievērojot masāžas līnijas, aktivizējam tajā esošo C vitamīnu, veicam darbību aptuveni minūti. Maska kļūst līdzīga eļļai un tad tādai kā skābei. Viss, noskalojam, priecājamies par rezultātu. 

Rezultāts ļoti atgādina to, ko parasti jūt pēc augļskābju maskas lietošanas, bet kaut kas tomēr ir mazlietiņ savādāk. Šo patīkamo sajūtu es pat īsti definēt nevaru, piebilst varu tik vienu, ka pirkšu šo masku vēl un vēl.

Pie citām īpašībām: maska der jebkura tipa ādai, izņemot ļoti jutīgu, taču tā kā man tāda ir, tad droši apgalvoju, ka maska ādu nekairina. Smarža ir neviennozīmīga, tie ir apelsīni, taču ir jūtama tāda medicīniska "piegarša".

Savu masku pasūtīju no feelunique un samaksāju ap 40Eur. Jā, man bija jāmaksā PVN, ko veikals atgrieza kā pārmaksu. Vai tā ir jaunā veikala politika, vai kaut kāda neveiksmīga sūtījumu partija, es nezinu.


7 komentāri:

 1. tā sakārdināji! žēl, ka man ir nelabprātīgs spending ban šobrīd, bet pielikšu listē nākotnei :D

  AtbildētDzēst
 2. Man arī uz maskām tagad bans :(
  Pat nezinu, kā turēšos šonedēļ izstādē.
  Ren neesmu vēl ne reizi mēģinājusi, tā kā jāieraksta vēlmju sarakstā.
  Man arī feelunique atmaksāja PVN.

  AtbildētDzēst
 3. Jau tas process vien skan kārdinoši, jo turēt maskas uz sejas ilgāku laiku ir tik garlaicīgi, bet te var paknibināties! :)

  Brigita
  http://www.lostinpattern.com/

  AtbildētDzēst
 4. Man ar šobrīd šī lietošanā. Āda paliek nu tiik maiga. Man vispār Ren simpatizē un šis nav izņēmums :)

  AtbildētDzēst
 5. Par feelunique.com: biju un arvien esmu pikta, jo saņēmu pasta uzaicinājumu, kurā iekļauts PVN! Lasu un brīnos par PNV atmaksu. Kaut kā īpaši devāt ziņu feelunique? Pasūtīju marta sākumā, bet nekādu atmaksu vēl arvien neesmu saņēmusi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. http://www.feelunique.com/help/contact
   Raksti te vai vēl labāk spied uz chat, bet tur tikai darba laikā tāda iespēja.
   Kad vienkārši rakstīju, man neatbildēja neko.
   Noskanē vai nobildē čekus.

   Dzēst
  2. Paldies par atbildi! Aizrakstīju un ir jau noreaģējuši, tas priecē un atbilde ir pozitīva :) Citādi jau bija doma no šiem vairs nesūtīt.

   Dzēst