pirmdiena, 2015. gada 30. marts

Pharmaceris Intensive Coverage Mild Fluid Foundation #01

Aptieku zīmolu kopjošās kosmētikas izvēle man ir tāds dabīgs un ierasts process, lai arī es neesmu noskaņota tikai un vienīgi, šis tas ir arī no selektīvu plaukta, bet aptieku zīmoli tomēr ir kuplāki viesi manā vannas plaukta ballītē. Taču dekoratīvā aptieku kosmētika līdz šim nav īsti saistīta, varbūt tādēļ, ka pie mums tās izvēle ir krietni ierobežota un nevar noliegt to, ka kautrais ārstnieciskais plaukts nobāl košo zīmolu korneru priekšā, kas kliegtin izkliedz maku no somas ārā. 
Taču par Pharmaceris tonāliem līdzekļiem esmu dzirdējusi daudz. Labu. Nu ir brīdis likt lietā tieši un vienīgi to.
Brīdis ir atnācis ar regulāro IPL procedūru kursu, kuram šobrīd ir pievienojies arī ķīmiskais pīlings ar asinsvadu stiprināšanu (par to kādreiz vēlāk). Iepriekšējo gadu gaidību dēļ sevi nemocīju, iespējams tādēļ šoreiz tas viss ir nedaudz stiprāk kā citus gadus. Lai taptu par skaistāku, ir jāpiedzīvo kāds neglītais brīdis. Pēc procedūras:

Nākamās trīs dienas, protams, pa māju, tūska ir tāda, ka es visai organiski ierakstos baisākajā Maskavas forštates kompānijā un šoreiz man ir arī zilums zem acs, pilnai laimei. Tūska noiet, bet baisais skats paliek, taču arī darbu neviens nav atcēlis, lai arī es neplānoju nekādas tikšanās šajā laikā, kaut arī varētu. Ar Pharmaceris. Ar to esmu absolūti droša par savu izskatu dienas garumā, esmu apmierināta ar maskēšanas spējām, šis ir full coverage līdzeklis, kas nedod maskas efektu, nenosporsto poras, der ādai pēc lāzreprocedūram, ādai ar akni un ir ārkārtīgi saudzējoš hipersensitīvai ādai. Ir arī SPF20, kas ir pilnīgi pietiekoši pēc sejas procedūrām šādās dienās, ar nosacījumu, ka ārā pavadītais laiks nav pārāk ilgs (to nesaku es, to saka abas manas dermatoloģes). 

Tonis #01 (Ivory) ir ļoti gaišs, absolūti neitrāls un labi pielāgojas. Šāda krēma daudzuma pietiks visai sejai.

Vēl ir jāatzīmē to, ka taukainai ādai noteikti būs nepieciešamas blotting papīrīši dienas garumā, bet ja ir kāds sausais pleķītis, līdzeklis to neizcels, kā arī porās neiekritīs. Uzklāj un dodies dzīvē. Manuprāt, bilde ar manu ļauno dvīni runā pati par sevi. Zilums gan vietā, bet tik un tā, vai ne?

Lūk, arī tik neglītā iepkojumā var slēpties pavisam kas labs!
Par labām lietām ir jāmin arī cena, kas ir ~17Eur par 30ml. Derīguma termiņš gan ir norādīts 6 mēneši, taču ņemot vērā higiēnisko iepakojumu, droši varēs lietot arī ilgāk.

Kādas ir jūsu attiecības ar dekoratīvo kosmētiku no aptieku plaukta?

7 komentāri:

 1. Bija man šis, bet uz manas ādas viņš uzvedās pavisam šausmīgi. Jā, nomaskēja visu ļoti labi, bet tonālais bija ļoti redzams, neatkarīgi no uzklātās kārtas biezuma vai plānuma. Sakrājās viņš visās iespējamajās un neiespējamajās rieviņās un pat ar pūderi neturējās ne dažas stundas. Ja Tev patīk, tas nozīmē, ka produkts nav slikts, tikai man nederēja galīgi. Vienīgais veids kā piedabūju viņu labāk uzvesties, sakombinēju ar Artdeco BB krēmu, bet pieliku vien mazu pilīti. Tad bija ok.

  AtbildētDzēst
 2. Man šo tonālo krēmu ieteica dermatoloģe, kad āda bija tiešām briesmīgā stāvoklī. Sedzamība laba, bet spīdēju gan kā eļļaina panna, lai gan mana āda nav izteikti taukaina.

  AtbildētDzēst
 3. Paldies, ļoti interesanti, es šādu nebiju manījusi ;)

  AtbildētDzēst
 4. Par ši biju salasījusies labas atsauksmes un pēc līdzīgas procedūras mēģināju. Ļoti sen nebija nācies lietot produktu, kas tik ļoti nepatika.

  AtbildētDzēst
 5. Kurā aptiekā Tu pirki? Nebiju neko tādu ievērojusi iepriekš. Būšu pagājusi garām kam tādam. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pirku Mēness aptiekā, bet skatoties uz līdzeklim neglaimojošiem komentāriem, es palūgtu paraudziņu visuprims.

   Dzēst