ceturtdiena, 2015. gada 26. marts

Joik smaržas burvība

Igauņu zīmola JOIK vēsture aizsākās tieši ar svecēm, laikos, kad uzņēmuma dibinātāja meklēja labāku un veselīgāku alternatīvu parafīna svecēm un mākslīgiem aromātiem, hobijs pārvērtās par veiksmīgu kompāniju, sortiments auga plašumā un šobrīd JOIK ir ne tikai sveces, bet teju, viss, ko sirds kāro. Mana sirds kāro sveču, daudz sveču.
JOIK sveces ir roku darba, pasakainu aromātu, uzteicamas kvalitātes un ļoti, pat ļoti demokrātiskās cenas apvienojums. 

Pavasarī vairs negribas ieelpot sildošo vaniļu, pāčūliju vai ciedru vai sandālkoku, gribas svaigus augļus un ziedus, tikpat spirgtus aromātus kā agrā rīta saule, kas laužas caur priežu virsotnēm putnu piečivinātā mežā. 

Mans absolūtais favorīts ir maijpuķīte jeb Lily of the Valley. Strawberry&Rhubarb, Fresh atmodina vēlmi dejot un smaidīt pavasarim. Saldā Sweet Dreams ieaijā miegā, neaizmirstiet nopūst sveci, Sensuelle pamodina jutekliskumu un kopā ar Strawberry&Wine ir ideāla romantiskam vakaram.Vienīgi Wild Berry Sorbet mazliet pieviļ.

Sveču izvēle ir tiešām ļoti plaša, katrs spēs atrast savam degunam vismīļāko. JOIK produkti ir nopērkami Stockmann veikalā un svece maksā 8Eur.

Vienīgais, svecēm nav kastītes un tā notiek, kad pērk vairumā, vienu es sasitu, bet situācija bija glābjāma, tik tāds maziņš incidents.

9 komentāri:

 1. Šīs man arī ļoti patīk! Vai esi mēģinājusi mūsu pašu Munio Candella sveces? Par tām esmu sajūsmā :))

  Miss?

  AtbildētDzēst
 2. Joik ir mans absolūtais favorīts sveču jomā! :)

  AtbildētDzēst
 3. Ak, cik jauki! Man ļoti piesaista dizains JOIK, kopsummā. Vairāki produkti ir favorītos jau kādus 3 gadus.

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti simpatizē Joik. :) Sveces vēl nav mēģinātas, bet sarakstā ir.

  AtbildētDzēst
 5. Man beidzot tās jāpamēģina!

  AtbildētDzēst
 6. Jap, zināju, ka tev patiks! :) Man topā ir vaniļa un creme brulee, bet tās tādas vairāk ziemīgas. Piparkūku svece vispār fantastiska.

  AtbildētDzēst
 7. Viss,man jāiet pakaļ viņām,savādāk tikai lasu un kārdinu sevi

  AtbildētDzēst
 8. paldies, ka padalījies... skaista sveces smarža ir pasaka, un ja var atrast kko īstu un tā lai nav jāatdot viena roka... paldies...uzmeklēšu

  AtbildētDzēst