otrdiena, 2015. gada 3. marts

Babor: Coures of intensive ampoule treatment

Tuvojoties svētkiem Babor jau atkal steidz piedāvāt dāmām intensīvo ampulu kūri īpašā veidolā, lai ieguvums būtu trīskāršs - pārsteigums, iedarbīgums, estētiska bauda. 
Lieldienām ir sagatavota Lieldienu ola, taču skaistās peonijas, manuprāt, ļauj palutināt sievietes arī 8. martā, tas noteikti nebūs šāviens garām.
Tā kā esmu lietojusi Ziemassvētku ampulu kalendāru, tad jūtos droša stāstīt arī par šo tūlīt, neko negaidot. Kalendārā dažādā (pareizajā) secībā ir sakārtotas septiņu veidu fluīdu ampulas sejas kopšanai: Hydra Plus, Revitalizing Oxygen, Collagen Booster, Triple Booster, 3D Lifting, Lift Express fluīdi un SeaCreation serums. Starp visiem šiem nosaukumiem man ir ļoti sarežģīti nosaukt to vienīgo, kas ir vis-vis-vismīļākais, jo visi fluīdi ir lieliski, bet SeaCreation serums - īsta pasaka.

Kalnedārs ir arī ne tikai skaisti noformēta kartona kastīte, kuru pat var pielikt pie sienas un katru vakaru meklēt lodziņu ar to īsto ampulu, bet tā, kā jau minēts, ir intensīva ādas atjaunošanas programma un vēl lieliska iespēja izvēlēties to īsto-vienīgo-savu fluīdu (nopērkami atsevišķi), ko es neesmu darījusi, jo pagaidām šķiet, ka ar šādiem skaisti iesaiņotiem intensīvajiem kursiem ir gana.

Kā jau redziet pēc nosaukumiem, līdzekļi ir paredzēti sievietēm, kurām jau sāk rūpēt krunciņu jautājums, bet mitrinošos fluīdus gan var lietot visas. 

Kalendārs ir limitēts izlaidums, iegādāties var Babor Beauty Spa salonā Ģertrūdes ielā un tā cena ir 49Eur.

Es gaidu, ko Babor sarūpēs Saulgriežiem! :)

3 komentāri:

 1. Nezinu, kas ir labāk - šokolāde vai kosmētika kalendāra lodziņā. Man šķiet, ka abu apvienojums būtu revolūcija sieviešu pasaulē! :D

  Šodien mēģināšu to Babor masku, man jau šķiet, ka būs ļoti laba. :)

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti patīk ideja. :)
  Iespējams, ka uz Ziemassvētkiem pasūtīšu sev kādu foršu kalendāru.

  AtbildētDzēst
 3. Es vēl aizvien atceros tās tavas "ziemassvētku olas" :D

  AtbildētDzēst