svētdiena, 2015. gada 29. marts

Atā, Petroushka!

Man mājās dzīvo mājas gariņš, regulāri čiep man visādus sīkumus, rotiņas, bet vienreiz laikam biju mazo gariņu nokaitinājusi un viņa man nočiepa pasi vakarā pirms lidojuma. Tagad es zinu, ka mans mājas gariņš noteikti ir maza, skaista meitene, jo Ziemassvētkos man pazuda skaistā Guerlain Petroushka palete, laikaim gariņš būs sev par dāvanu izvēlējies. Parādīšu bildes, lai tās mūs priecē. 
Acu ēnu sektors. Ļoti krēmīgas ēnas ar izcilām īpašībām.
Vaigu sārtumu sektors. Matētie vaigu sārtumi un sektori ar izgaismotājiem, jebkādam vēlamam efektam.

Protams, pats skaistākais šajā paletē ir tās noformējums, īpaši Ziemassvētku vakarā. Gariņ, ja kādreiz palete Tev apnīk, es labprāt to saņemšu atpakaļ.

Ko čiep Jūsu mājas gariņi?

8 komentāri:

 1. Palete izskatās pasakaina, cerams, ka gariņš beigu beigās apžēlosies.
  Man mājās zūd tikai matu gumijas un konsīleri, viss pārējais stāv savās vietās un krāj putekļus.

  AtbildētDzēst
 2. Ja beidzot mēs ar gariņu esam atrisinājuši zūdošo matu gumju un sprādzīšu jautājumu,tad tagad man zūd drēbes-cik ilgi es vienus džinsus jau nemeklēju :(

  AtbildētDzēst
 3. Palete skaista! Man neviens neko nečiepj, es pati mēdzu kaut kur norakt un aizmirst :D

  AtbildētDzēst
 4. Viennozīmīgi - matu gumijas. Tās nēsāju tikai mājās, tādēļ man patiešām nav skaidrs, kur palikuši visi tie matu gumiju "kalni", kurus gadu gaitā esmu pirkusi :) Palete ļoti skaista :) Cerams, ka gariņš apžēlosies :)

  AtbildētDzēst
 5. Mani ir interesanti tas, ka man tiešām istabā ir mazais rūķis, kas mēdz stiept mantas prom. Man to mazo rūki atveda no Norvēgijas kā suvenīru un viņam ik pa laikam ir jādod naudiņa. Ja to nedara, tad mantas tik tiešām zūd un tā, ka nespēj atrast, bet ja rūķītis ir labs un ar naudiņu, tad mantas stāv uz vietas. :)

  AtbildētDzēst
 6. Tik skaista palete! :) Mans mājas gariņš dzīvo ar mani kopā jau 15 gadus, arī pārvācas uz jauniem dzīvokļiem vienmēr līdzi. Manējam patīk rotaslietas - tais skaitā zelta auskari, kas mistiski vienmēr zūd un tad atrodas negaidītākajās vietās pēc gada- diviem.

  Zanda - ja ar rūki no Norvēģijas tu domā trolli, tad, lai tas nečieptu tam vajag draudzeni/sievu - otru rūķi :) Tas ir pārbaudīts un arī Skandināvu folklorā par to ļoti daudz nostāstu. :)

  AtbildētDzēst
 7. Man pašai īsti nemēdz nekas pazust, bet mājā ir viens 5gadīgs čabulītis, kas pēdējā laikā pasācis "aizņemties" mammas kosmētiku.. Starp rotaļļietām atrodu nagu lakas, lainerus utt.

  AtbildētDzēst
 8. Palete tik ļoti skaista! Baigais tas rūķis. :D

  AtbildētDzēst