sestdiena, 2015. gada 28. marts

Ādai ap acīm: L'Occitane, SVR, Shiseido

Tik maigas, neaizsargātas un plānās ādas kā āda ap acīm kopšana jau savus gadus piecus ir mans punktiņš. Nevienam nav jāstāsta, ka gadi skrien kā stirnas, jau ceturo desmitu pulkstenis skaitīt sāk un tieši pareiza ādas kopšana, gan mājās, gan salonā ir viena maza, bet svarīga ikdienas sastāvdaļa.
Šobrīd manā rutīnā ir trīs krēmi. Konspektīvi pastāstīšu par katru no tiem.

1. L'occitane Eye Care&Mask duo Brightening Correction. Slavenā salmenes sērijas apvieno sevi krēma un maskas īpašības, kuru uzdevums ir nogludināt krunciņas, izgaismot skatienu un atpūtināt ādu. Līdzeklim ir patīkama krēma-gēla tekstūra un atvēsinošs uzgalis, ar kuru tad arī būtu jāiemasē līdzeklis. Diemžēl tas uzsilst no saskares ar ādu, tāpēc neredzu tur neko tādu īpašu (atceros, ka Clinique krēmam bija tāds uzgalis, kas nesilst, varbūt tāpēc šo es smādēju). Vislabāk man patīk tieši mitrinošās maskas funkcija, kad līdzeklis jāuzklāj biezākā kārtā un tad jānoslauka. Lietojot kā krēmu, man pietrūkst mitrināšanas. Manuprāt, vairāk ir piemērots lietošanai dienā. (36Eur, L'Occitane veikalā t/c "Spice").

2. SVR Chronolys kontūrkēms, kas, kā ražotājs saka, paredzēts 25-35 gadus veciem cilvēkiem, jo apkaro pirmās novecošanās pazīmes, tumšos lokus un pietūkumu, manāmi mitrinot ādu. Satur magniju, hibiska ziedus un meloni antioksidējošām īpašībām. Mazliet lipīgs, kas izslēdz lietošanu dienas laikā, toties mitrināšana ir krietni labāka. Par tumšiem lokiem nespiriedīšu, bet pietūkums, tur ir jākontrolē šķidruma un sāls uzņemšana, vismaz man. Domāju, laba kvalitātes un cenas attiecība, turklāt SVR krēms ir ļoti maigs, nekaitēs jutīgām acīm. (12.50Eur, Cocooncenter).

3. Krēms ar visaugstāko personīgo likmi - Shiseifo Ibuki Eye Correcting Cream. Sola visu to pašu, ko iepriekšējie. Pasakaina svaigā ledusskapī turētā saldā krējuma tekstūra, taču man, jutīgo acu īpašniecei, kož acīs pie uzklāšanas: līdz asarošanai, uz mirkli, bet tāpat traucējoši, taču labi mitrina, labi baro, lietojams gan no rīta, gan vakaros. Ja vien nekostu, būtu ideāls. (50Eur, Stockmann).

Izpēte turpinās, jaunie medījumi manā Instagram profilā. 


2 komentāri:

  1. Es ari vienu pēc otra izmēģinu mazos ķobīšus mana perfektā acu krēma meklējumos. Pagaidām esmu apstājusies pie Clinique All about eyes rich varianta. Man patīk vieglā tekstūra, kas atri absorbējas un labi mitrina, kas pagaidām ir mana vienīgā prasība. Var lietot gan no rīta gan vakarā. Vai esi šo mēģinājusi? Kādas ir Tavas atsauksmes?

    AtbildētDzēst
  2. Tas ir acu apmāns, ka iepakojumi mazi. Ļoti ilgi lietojas pat 1ml. Tagad mēģinu Loccitane Salmenes krēmu ādai ap acīm. Nekas īpašs. Labi, ka tikai paraudziņš.
    Arī favorīts ir Clinique AAE, bet cenšos pirkt gift kitos, jo tur tilpums tikai 5ml. Nepatīk lielie tilpumi.

    AtbildētDzēst