svētdiena, 2015. gada 8. februāris

Redken: Hair Cleansing Cream Shampoo

Manā kosmētisko interešu lokā nu beidzot arī mati, jo, jau minēju, gari mati prasa tomēr papildus uzmanību. Jaunā matu dzīve jāsāk ar tīrīšanu. Attīrošs šampūns no Redken - viens no labākiem produktiem attīrošo šampūnu klāsta, Redken zīmola dižpārdoklis.
Ļoti krēmīgs šampūns, kas attīra matus no nogulsnēm, kas izveidojušās mazgājot matus cietā ūdenī, lietojot dažādus ieveidošanas līdzekļus. Kā liels bonuss - šampūns lieliski tiek galā ar matu pakulām, kas parasti izveidojas pēc baseina apmeklējuma, kā arī, rūpīgi attīrot no izveidojušamies nogulsnēm, cīnās arī ar dzeltenīgu matu nokrāsu, kaut tas arī nav ražotāja pieteikts.

Krēmīgā formula satur augļskābes, kas piedod matiem papildus mirdzumu un vijību. Mazgājot matus pirmo reizi, sākuma es iespiedu riktīgu devu plaukstā, taču tas nebūt nav vajadzīgs - šampūns izcili puto. Nav pamata bažām par to, ka mati pēc dziļās attīrīšanas līdzināsies švammei - tieši pretēji, tik vijīgi mati man sen nav bijuši.

Ar manām balinātām šķipsnām šampūns sader un noņem dzeltenīgumu, bet kā būtu ar kāsotiem matiem - grūti teikt, lai arī rakstīts, ka šampūns krāsotiem matiem der.

Lietoju reizi pusotrā nedēļā, biežāk man nav nepieciešams un ļoti priecājos par rezultātu. Šis nu beidzot ir tas šampūns, kad es jūtu atšķirību starp visiem citiem iepriekš lietotiem bundulīšiem.


9 komentāri:

 1. Man arī ļoti patīk Redken! Šo šampūnu neesmu lietojusi, bet All Soft līnija man ir ideāli piemērota :)

  AtbildētDzēst
 2. Izklausās labi, bet jā, interesanti kā šampūns sader ar tumšiem krāsotiem matiem, man bail, ka skābes varētu krāsu "noēst".

  AtbildētDzēst
 3. Jau sen gribās pamēģināt kaut ko no Redken ģimenes, un pēc tavas atsauksmes spriežot šis varētu derēt! :)

  AtbildētDzēst
 4. Maniem blondajiem matiem varētu patikt.
  Man tāda nojausma, ka tagad eļļas visos iespējamos produktos nomainīs skābes

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man šķiet, ka šīs divas sastāvdaļas jau tagad ir topa augšgalā.

   Dzēst
 5. Kur var iegādāties un kāda cena ?

  AtbildētDzēst